Padangos internetu ar pirkti tradicinėje parduotuvėje?

padangos

Pasirinkimą turime praktiškai pirkdami kiekvieną produktą, ne išimtis yra ir padangos. Beveik visi žino, kad internetas leidžia sutaupyti nemažai laiko, kadangi niekur nereikia vykti iš namų, galėtumėte džiaugtis naujo produktu. Tačiau gali atrodyti, kad internete realiai nematant produkto gali būti sunku išsirinkti, o dar jeigu prireiktų profesionalių patarimų, kuriuos gali suteikti pardavėjai. Bet dėl to nerimauti nevertėtų, kadangi praktiškai visos padangos internete yra su nuotraukomis ir išsamiais aprašymai, kurie būna netgi išsamesni, už esančius parduotuvėse. O jeigu išsirinkti vis tiek sunku, galite toje pačioje svetainėje susisiekti su konsultantais arba tai galima padaryti ir telefonu. Be to, išsirinkti gali pagelbėti ir informacija esanti įvairiuose forumuose ir pirkėjų atsiliepimai, kuriuos nesunkiai galima rasti internete pasinaudojus Google paieškos sistema.

Naujausios padangų rinkos tendencijos

Nors lietuviai gana pastovūs ir nėra linkę kažko keisti ar eksperimentuoti, tačiau pasikeitimų padangų rinkos tendencijose galima įžvelgti. Pirmiausia, populiarėja padangos internetu, tą galima sieti su interneto svarbos didėjimu mūsų kasdieniniame gyvenime. Tačiau tradicinės parduotuvės vis dar yra dažnesnis pasirinkimas perkant naują produktą. Universalių padangų naudojimas, nors ir yra populiarus, tačiau dar neaplenkė sezoninių padangų. Šio patogumo dauguma atsisako todėl, jog specifinės padangos geriau atlieka savo funkcija atitinkamu metų laiku, o jų keitimas jau tapo pakankamai įprastu dalyku. Žiemą galime rinktis ir iš dygliuotų padangų, kurių paskutiniu metu nuperkama kažkiek daugiau, tačiau įprastos yra gerokai dažnesnis pasirinkimas.

Kodėl padangos internetu pigiau?

Aišku, ne visose internetinėse parduotuvėse ir ne visada padangos internetu kainuos mažiau, tačiau tokią tendenciją pastebėti galima ir tam yra viena pagrindinė priežastis. Internetiniams pardavėjams nereikia turėti fizinės parduotuvės, nereikia rūpintis jos įrengimu ir nuolatiniu išlaikymu, o tai leidžia sutaupyti gana nemažai pinigų, kuriuos jie panaudoja sumažindami savo prekių kainas. Taip jie gali sėkmingai konkuruoti su tradicinėmis parduotuvėmis, o pirkėjams leisti kažkiek sutaupyti. Be to, kartais tokie pardavėjai dalies produktų neturi sandėlyje, o juos užsako iš tiekėjų, tai leidžia jiems dar labiau sutaupyti, o pirkėjams pateikti gerokai platesnį asortimentą. Aišku, dėl to kartais gali tekti palaukti, kol produktas jus pasieks, tačiau jeigu pirkinys nėra skubus, tai neturėtų būti problema.

Ieškote vasarinių padangų? Plačiau: https://www.pirkitpadangas.lt/lengvuju-automobiliu-padangos/vasarines-padangos

Posted

Comments

Įrašo “Padangos internetu ar pirkti tradicinėje parduotuvėje?” komentarų : 1

  1. informacijos, čia... avataras

    Tai aišku, kad internetu. Dabar beveik viską galima ten įsigyti pigiau ir greičiau. Pasižiūrėkite patys ir pamėginkite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *