Kokie papuošalai yra geriausios dovanos

žiedasPrieš gimtadienį artimuosius aplanko stresas. „Ką nupirkti? Ką šiais metais padovanoti? Juk visko turi…“ Tokios įkyrios mintys lenda ne į vieno vyriškio galvą artėjant jo žmonos ar draugės gimtadieniui. Panašiai mąsto ir biuro administratorė, artėjant vadovo gimtadieniui. Žodžiu, problema yra nemaža, ją reikia padėti išspręsti.

Papuošalai yra labai nebloga dovana.

Apskritai, dovana yra išskirtinis dėmesio parodymas. Jos tikslas – ne didinti jubiliato turtus, o sukelti teigiamas emocijas ir prisiminimus. Kadangi papuosalai dažnai nešiojami, reiškia ir juos gavusysis nuolatos prisimins iš ko ir kokia proga juos gavo. Papuošalai tam puikiausiai tinka, belieka išrinkti kokius dovanoti.

Žiedai dovanojami tik patiems artimiausiems žmonėms. Net mamai žiedą dovanoti yra nelabai rekomenduojama. Žiedas simbolizuoja amžinybę, kuri paprastai siejama su žmona ar drauge, o ne su mama. Apyrankė – universali dovana, kuri tinkama tiek mamai, tiek bendradarbei, tiek dukrai, pusseserei ar paprastai pažįstamai, su kuria matotės 1-2 kartus per metus. Taip pat ir grandinėlė su pakabučiu. Auskarai – intymesnė dovana, nes jais puošiama viena iš erogeninių zonų – ausys. Dėl to mažai pažįstamai moteriai jų dovanoti nepatartina, nes gali kilti minčių, lyg juos dovanojantis vyriškis bando įsiveržti į moters erogenines zonas, nors jam to daryti ir negalima dėl socialinio statuso. Plaukų sagės – universali dovana, tačiau ją dovanoti reiktų tik turinčioms ilgus plaukus. Karoliai – abejotina dovana, nes reikia žinoti nešiojamų rūbų stilių. Jei moteris mėgsta nešioti uždarus klasikinius rūbus, karoliai tinkama dovana, tačiau jei atvirus ir seksualius, pabrėžiančius krūtinę, masyvūs karoliai netinka, vietoj jų geriau jau subtilus nedidelis pakabukas.

Papuošalai gali būti sidabriniai arba auksiniai. Sidabriniai papuošalai yra pigesni, tačiau nereiškia, kad jie nėra prabangūs. Jie prieinamesni platesnei auditorijai, todėl čia labiau reiktų dėmesį atkreipti į originalias formas, o ne masyvumą. Masyvumas neparodo turto, kaip tai daro masyvūs aukso papuošalai. Auksui ir sidabrui retai kada žmonės būna alergiški, tad juos pirkti galima drąsiai.

Papuošalų ieškokite internete, kur jų didesnė pasiūla. Vienoje parduotuvėje yra tik kelios kolekcijos, o interneto parduotuvėse jų rasite tūkstančius. Jei lietuviškose nieko gero nerandate, ieškokite užsienietiškuose. Originalių papuošalų sunku dabar rasti, tad būkite kantrūs. Ji už tokią dovaną atsidėkos šypsena ir prisiminimais…

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *