Pažangiausi odos sutrikimų gydymo metodai

baltų dėmių gydymasPatys dažniausi odos sutrikimai –  tai aknė, išsiplėtę veido kapiliarai, pigmentinės dėmės ir dariniai. Vieni žmonės per ilgus metus atranda tam tikras kosmetines priemones, kurių dėka sumažinamas šių veido sutrikimų efektas, ir kartu su makiažo pagalba pasitenkinama vidutiniu įvairių odos darinių užmaskavimu.

Tačiau kitiems to negana – juk gyvename 21-ajame amžiuje – medicina žengia priekį diena iš dienos atrasdama vis modernesnius būdus kovoti su apgamais, spuogais ir t.t. Net gi baltų dėmių gydymas šiandien yra paprastesnis (o dar visai neseniai būdavo atlikinėjamos odos persodinimo procedūros). Tad kokie odos sutrikimų gydymo metodai šiandien yra patys pažangiausi? Pristatome kelis revoliucinius gydymo būdus spuogams, nuplikimui, baltmei ir išsiplėtusiems kapiliarams gydyti.

  • Aknės gydymas frakciniu lazeriu. Tai bene moderniausias būdas gydyti bet kokio amžiaus žmones, kurie niekaip neatsikrato spuogų ir ypač nuo jų likusių randų. Frakcinio lazerio pagalba paskatinamas odos epidermio atsinaujinimas, todėl įvairūs randeliai lyg išnyksta po sparčiai besigaminančiu odos sluoksniu. Šis metodas taikomas ir kitiems randams bei raukšlėms gydyti.
  • Plazmoliftingas plinkantiems. Šios procedūros metu trombocitais praturtinta plazma įleidžiama į problemines odos vietas. Trombocitai yra reikalingi tam,kad atsikurtų odos audinys. Todėl nupilkusioje vietoje jo pagalba stimuliuojamas ir plauko folikulas.
  • PUVA fototerapija sergantiems baltme. Tai UV spindulių terapija, kurios dėka padedama numažinti odos tonos skirtumą tarp baltmės paveiktų plotų ir visos odos. Pacientas geria specialius vaistus, kurie padidina odos jautrumą UV spinduliams, o tada baltų dėmių gydymas tęsiamas fototerapija.
  • Veido kapiliarų šalinimas lazeriu. Lazeriu šiandienos dermatologijoje galima atlikti beveik viską – šalinti strijas, spuogus, raukšles, apgamus, ir veido raudonį, sukeltą išsiplėtusių kapiliarų. Šios procedūros metu oda atšaldoma, kad būtų juntama mažiau diskomforto dėl lazerio šviesos ir per trumpą procedūrą kapiliarai jau būna pašalinti.

Kiekvienai šių ir kitų odos problemų šalinimo procedūrų dermatologai taiko skirtingus metodus, todėl dėl individualių odos sutrikimų kreipkitės į savo dermatologą ir jis jums pasiūlys geriausią, jūsų odai ir problemai pritaikytą bėdos sprendimo būdą.

 

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *