Per kiek laiko dažniausiai parduodamos komercinės patalpos Vilniuje?

Labai dažnai gali pasitaikyti situacijų, kai kažkoks objektas bus parduotas dar net nepasibaigus jo statyboms. Ir paskutiniu metu tokia tendencija jau tapo pakankamai įprasta. Tuo labiau, kad ieškantieji specifinių patalpų savo veiklai tikrai nesnaudžia. Ir vos tik pasitaiko tinkamas variantas stengiasi jį kuo greičiau gauti. Lygiai taip pat yra ir su sąlyginai nebrangiais arba išskirtinėse vietose įsikūrusiais variantais. Tačiau kitais atvejais pardavimo sandoris gali įvykti ir po kelių savaičių ar netgi mėnesių. Ypač, jeigu pats objektas nėra labai patrauklus tiek savo savybėmis, tiek ir kaina. Taigi, tikėtis, jog geras variantas bus ilgai laisvas tikrai nereikėtų.

Kodėl tai yra ir savotiška investicija?

Dažniausiai tokie objektai perkami vykdyti savo veiklai, kad ir kokia ji bebūtų. Ir pernelyg nesusimąstoma apie tai, jog parduodamos komercinės patalpos Vilniuje gali tapti papildoma investicija. Ji gali apsaugoti turimą kapitalą nuo nuvertėjimo. Kadangi būtent nekilnojamas turtas šiuo aspektu yra laikomas vienu iš patikimiausių bei saugiausių pasirinkimų. Be to, jeigu jo nereiktų tiesioginiai veiklai, jis visuomet gali būti išnuomotas ir taip gali nešti pastovias pajamas be didesnių papildomų investicijų ar rūpesčių. Kas taip pat nemažai prisideda prie tokių objektų paklausos bei jų populiarumo. Tiesa, galvojantiems apie tokį variantą vertėtų pasidomėti ir rinkos tendencijomis šioje srityje.

Ar lengva gauti paskolą?

Natūralu, jog įsigyti didesnį nekilnojamojo turto objektą be nemažo kapitalo nepavyks. Ypač, jeigu jis dar bus ir patrauklioje vietoje. Tačiau praktiškai visos parduodamos komercinės patalpos Vilniuje gali būti perkamos pasinaudojant banko finansavimu. Tiesa, tuomet su tuo susijusių niuansų išvengti taip pat nepavyks. Kadangi bus reikalingas ir turto vertinimas, ir kiti susiję formalumai. Tačiau įprastu atveju pasiskolinti galimybė tikrai bus. Ypač, jeigu veikla nėra nauja ir ji sėkmingai vykdoma ne vienerius metus. Tokiu atveju tikrai drąsiai galima kreiptis į banką. Tuo labiau, kad kartais ir patys pardavėjai gali pagelbėti šiuo klausimu, ypač, jeigu tuo užsiima įmonės.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *