Permanentinis makiažas. Mitai ir tiesos

Permanenetinis makiažasPermanentinis makiažas – viena naujausių ilgalaikio makiažo technikų. Tai procedūra, kuriai atlikti reikalinga speciali permanentinio makiažo įranga ir profesionalus pasiruošimas. Vis daugiau moterų renkasi permanentinį makiažą dėl puikių rezultatų. Tačiau ne visos ryžtasi išbandyti šią naują techniką dažnai dėl įvairių nepatvirtintų faktų, kuriuos nugirsta iš draugių ar pažįstamų. Kaip ir apie kiekvieną nepatikrintą naujovę, taip ir apie permanentinį makiažą sklando įvairiausių mitų.

Permanentinis makiažas, kaip ir tatuiruotė – visam gyvenimui

Tai kone pats populiariausias mitas, sklandantis apie permanentinį makiažą. Deja, jis visiškai neteisingas. Kai daromos tatuiruotės, pigmentas su dažais įleidžiamas giliai į odą, todėl išlieka daug metų, kartais pasikeičia tik tatuiruotės spalva ar kontūras. Tuo tarpu permanentinio makiažo prietaisai dirba taip, jog pigmentas įleidžiamas tik į viršutinį odos sluoksnį, todėl rezultatas po procedūros išlieka vos kelis metus. Norint, galima atlikti korekciją, kurios metu jau kiek nublukęs kontūras gali būti paryškintas.

Daugelis moterų alergiškos pigmentui

Dar vienas, gana keistas mitas, sklandantis apie mikropigmentaciją, yra tai, jog moterys gali būti alergiškos į odą įleidžiamam pigmentui ir rezultato po procedūros nelieka. Specialistai teigia, jog iš tiesų tokių moterų gali pasitaikyti, tačiau tai labai mažas procentas. Dėl nepastebimo procedūros rezultato derėtų kaltinti ją atlikusį meistrą, kuris nekokybiškai atliko makiažą.

Permanentinis makiažas kenkia regėjimui

Dažnai moterys, atvykusios į konsultaciją su ilgalaikio makiažo specialistais, teiraujasi, ar makiažo procedūra nepakenks jų akims. Dėl to jaudintis nereikėtų, nes ilgalaikis makiažas neturi nieko bendra su akies organu. Procedūra atliekama odos paviršiuje, jokiu būdu neliečiant akies obuolio. Patyręs specialistas atliks makiažo procedūrą klientei užsimerkus, taigi procedūros metu paliesti akis nėra jokios tikimybės.

Permanentinį makiažą atlieka bet kokiame grožio salone

Nors ir populiaru manyti, jog ši naujovė tokia sėkminga grožio industrijoje, kad ją atlikti gali bet koks grožio meistras, tai toli gražu nėra tiesa. Kokybišką ir profesionalią procedūrą atliks tik patyręs ir šią sritį puikiai išmanantis specialistas. Tam Lietuvoje organizuojami permanentinio makiažo mokymai, kurių metu meistrai supažindinami su permanentinio makiažo technika ir įranga. Norėdami pasižymėti užtikrinti kokybe ir dailiu rezultatu, daugelis profesionalių grožio meistrų renkasi galimybę praplėsti savo žinias ir sugebėjimus. Permanentinio makiažo kursai jiems yra puiki galimybė kelti savo profesionalumo lygį, kurį įvertina nuolatiniai klientai, siekiantys tik geriausio rezultato.

Posted

Comments

Įrašo “Permanentinis makiažas. Mitai ir tiesos” komentarų : 1

  1. permanentinio makiazo mokymai avataras

    Laikausi nuomonės, kad permanentinį makiažą gali atlikti tik kvalifikuotas specialistas, nes kitaip galima sulaukti liūdnų pasekmių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *