„Perskindol“ – revoliucija kovoje su sąnarių skausmu

perskindolIki šiol skaudančius sąnarius šaldydavome kompresais ir naudojome dar mūsų senelių pamėgtus tepalus. Visgi, farmacininkai greitai pastebėjo, kad vien tik šaldyti arba šildyti nepakanka. Todėl atsirado būtinybė surasti vieną vaistą nuo visų sąnarių ligų, kuris šalintų ne skausmą, o jo priežastį. Taip unikalūs šveicariški perskindol vaistai gelis – dvejopo poveikio – šildantis ir šaldantis, sukėlė tikrą perversmą vaistų gamyboje.

Traumoms negalima pasiruošti

Fizinis aktyvumas yra raktas į sveikatą ir ilgaamžiškumą. Tačiau netaisyklingai sportuodami arba persitempdami pradėjus sportuoti itin staigiai, padidiname traumų tikimybę. Dažniausiai žmonės patiria čiurnų, raiščių traumas, įvairių kaulų lūžių. Taip pat itin dažnai vargina nugaros ar raumenų skausmai.

Gavus traumą būtina įvertinti skausmo intensyvumą ir stiprumą. Antra, būtina įvertinti kaulų deformaciją. Jeigu sumušta vieta tinsta, o skausmas nepraeina būtina nedelsiant kreiptis pas gydytoją.

Pirmoji pagalba

Pirmą pagalbą suteikti reiktų dar iki gydytojui atvykstant į namus. Persikindol gali pagelbėti.

Pirmiausiai sužeistą vietą reikia šaldyti, taip pat pravers specialios priemonės, tarkim, perskindol cool spray. Perskindol purskalas patogus naudoti. Jis sukelia greitą šaldomąjį poveikį. Perskindol cool spray kaina yra nedidelė, o nauda – nenuginčijama.

Jeigu trauma ūminė labiausiai tinka šaldomieji preparatai, o jeigu lėtinė – dvejopą poveikį turintys – šildantys ir šaldantys. Jaučiant nuolatinį nugaros ar sąnarių skausmą reiktų naudoti perskindol active gel 100ml. Stiprus kontrastas (šildymo ir šaldymo) pereina į raminamąjį poveikį. Todėl perskindol active rekomenduojama naudoti dar pries pradedant sportuoti ar fiziškai aktyviai dirbti.

Šalčio ir šilumos kontrastas

Profilaktiškai naudojama perskindol active pagerina raumenų tonusą ir kraujotaką. Persikindol – augalinis preparatas, neturintis šalutinių poveikių. Taip pat labai paprastas perskindol vartojimas – lokaliai – patepti skausmingas vietas.

Dėl augalinės sudėties perskindol vaikams tinkamas jau nuo keturių metų. Mamytės džiaugiasi, kad prasidėjus didžiųjų traumų laikotarpiui, kuomet keturmečiai pirmą kartą atsisėda ant dviratuko ar pradeda dūkti kieme su vaikais, jos turi perskindol. Perskindol atsiliepimai labai teigiami.

Persikindol camellia  skelbia įvairias akcijas ir išpardavimus. Persikindol akcija, kaip sako tėveliai, yra geriausias laikas papildyti vaistinėlę.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *