Pigiausi Ryanair bilietai

ryanair skrydžiaiJei esate iš tų, kuriems nė motais, kur skristi atostogauti, nes visur rasite, ką turiningo nuveikti ir pamatyti, jūs pataikėte ten, kur reikia. Šiame straipsnyje sužinosite keletą paprastų dalykų apie puikias galimybes atostogauti labai nebrangiai.

Pigiausioms atostogoms reikės suplanuoti 3 dalykus:

  1. Kur skrisite;
  2. Kur nuskridę apsistosite ir kiek dienų;
  3. Ką veiksite svečioje šalyje, ką pamatysite, kur nuvyksite vietoje.

Pastaruosius du reiktų palikti patiems, nes viskas priklauso nuo finansinių galimybių. Visur yra galimybių nakvoti nemokamai (įvairūs keliautojų klubai, draugai, pažįstami, atsitiktinai sutikti žmonės ir t.t.). Visur yra įdomių objektų, kuriuos galite pamatyti nemokamai (muziejai, parkai, paminklai, architektūra, miesto renginiai ir t.t.). Jei už kažką mokėsite, tai pasistenkite, kad tie keli eurai būtų to verti. Iš vis, vertingiausi pasaulyje yra atsiminimai, tad geriausiai apsiginkluokite kameromis, nepamirškite stovelio (trikojo) ir turėsite nuostabių prisiminimų visam gyvenimui.

Liko pirmasis momentas – skrydžiai. Deja, čia niekas nemokamai neveža, tad šiokių tokių finansų prireiks. Klausimas, ar daug… Pigiausi Ryanair bilietai gali kainuoti nuo 10 eurų į vieną pusę, tačiau tokių reikės gerokai paieškoti.

Kaip susirasti pigiausius bilietus?

Labai paprastai. Keliaujate į Ryanair.com puslapį arba bilietų paieškos ir rezervacijos puslapius, pavyzdžiui Avia.lt ir ieškote reklamų. Taip, teisingai, pirmiausiai ieškote reklamų, kurios sako, kad Vilnius-Oslas-Vilnius kainuoja vos 108 litus. Ryanair.com svetainėje pradiniame puslapyje matote visus pigiausius skrydžius.

pigiausi

Akivaizdu, kad skrendant į Stokholmą, Tamperę, Diuseldorfą ir Oslą, kelionė į vieną pusę gali kainuoti nuo 35 litų. Tai 4 labai neblogi maršrutai, kur tikrai rasite ką pamatyti, ypač Stokholmas ir Oslas. Beliks tik susirasti pigius atgalinius skrydžius.

Pigiausi Ryanair skrydžiai gali būti ne tiesioginiai. Tai gali pakeisti visą kelionės maršrutą ir „priversti“ jus aplankyti dar vieną miestą.

Situacija labai paprasta – į Stokholmą nuskrendate už 40-50 litų (35 Lt dažniausiai būna tik skrydžio kaina be mokesčių), tačiau norimu laiku grįžti jums skrydis kainuos 170 litų. Tai jau daug, palyginus su nuskridimo kaina, todėl gali tekti ieškoti kitų kelių. Pavyzdžiui iš Stokholmo skrendant į Briuselį, kaina yra 70 litų. Po kelių dienų iš Briuselio galite skristi į Vilnių už 20 eurų – 70 litų. Reiškia, kelionė namo kainuos 140 litų, o ta pačia proga pabuvosite kitoje ne mažiau įdomioje kelionėje į Briuselį – Europos Sąjungos širdį.

Štai jums ir įspūdingos atostogos dviejose šalyse. Svarbiausia skrydžiai į abi puses nekainuoja daugiau nei 200 litų.

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *