Plaukų dažai, kurie saugo natūralumą: kodėl reikalinga profesionali plaukų kosmetika?

Plaukų dažai yra gana kontraversiška tema, ties kuria nuomonės išsiskiria. Vieni žmonės plaukų dažymą nori patikėti tik profesionalams. Tuo tarpu kita dalis žmonių mano, kad plaukų dažymas yra nesudėtingas procesas, kuriam galima naudoti pigiausius parduotuvėje rastus plaukų dažus. Deja, šiai grupei žmonių dažnai tenka nusivilti: rezultatai būna ne tokie, kokių tikėjosi.

Atsakome, kodėl neverta pasikliauti parduotuvėje pirktais plaukų dažais ir kokią naudą Jūsų plaukų sveikatai ir grožiui suteikia profesionali plaukų kosmetika.

Dažnos problemos, susijusios su parduotuvėje pirktais plaukų dažais:

  • Tikroji jūsų plaukų spalva labai skiriasi nuo to, kas reklamuojama ant pakuotės. Žmonės gali nusivilti matomais rezultatais arba bandyti dažyti plaukus dar kartą, o tai gali dar labiau pabloginti padėtį.
  • Pigūs plaukų dažai nepasižymi gera sudėtimi. Jie turi chemikalų, kurie daro didelę žalą plaukams, o gal po dažymo jie pasišiaušia arba išsausėja.
  • Naudojant nekokybiškus dažus, jie gali pasiskirstyti netolygiai: tuomet plaukų šaknys ir galai yra skirtingų spalvų, todėl rezultatas atrodo gana netvarkingai.

Profesionali plaukų kosmetika, aukštos sudėties profesionalūs plaukų dažai padės išvengti šių bėdų!

Kokiais privalumais pasižymi profesionalūs dažai plaukams?

  • Natūrali sudėtis – kokybiški dažai plaukams pasižymi itin gera sudėtimi. Jie tausoja plaukus, apsaugo nuo lūžinėjimo, suteikia blizgesio, papildomai apsaugo nuo kenksmingų išorės veiksnių (pavyzdžiui, karščio poveikio, žalingų UV spindulių).
  • Tokia spalva, kokios ir tikitės – profesionalūs plaukų dažai yra tinkamai pigmentuoti ir suteikia tokią spalvą, kokia pavaizduota ant pakuotės.
  • Tolygus padengimas – profesionali plaukų kosmetika ir dažymas (ypač, kai jį atlieka kvalifikuoti plaukų stilistai) leidžia sukurti vientisą, tolygų rezultatą, apie kokį svajojote. Plaukų dažai tinkamai pasiskirsto, atrodo labai natūraliai ir nepalieka abejingų.
  • Ilgai išliekantys rezultatai – dažnas nusiskundimas naudojant pigius plaukų dažus yra tas, kad jie greitai išblunka, praranda pirminę spalvą ir plaukai atrodo labai negražiai. Su profesionaliais produktais dėl to jaudintis neteks. Jie gausiai pigmentuoti, praturtinti naudingais komponentais ir puikiai išlaiko spalvą net plaukus plaunant kasdien.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *