Puokštės vyrui

Kalbėdami apie puokštės padovanojimą artimam ir mylimam žmogui dažniausiai omenyje turime gavėją moterį. Kartais kyla klausimas – ar galima gėles dovanoti vyrui? Jei taip, tai kokias puokštes galima dovanoti vyrams? Labai sudėtingi klausimai, jei turima omenyje heteroseksualų vyrą, turintį tam tikrą padėtį visuomenėje. Pirmiausiai reiktų suvokti, kokiomis progomis gali būti dovanojamos gėlės vyrams.

Jei moterims galima užsakyti gėles internetu ir nusiųsti jas į biurą, vyrui to daryti nerekomenduojama. Tai gali būti neteisingai interpretuota ir sumenkintų arba kitaip pakenktų vyro reputacijai. Mažų mažiausiai tai atrodytų gana keistai bendradarbiams ir visiems, kurie patį įteikimą gali stebėti. Galima viena išimtis – gėlės gali būti pristatytos seksualiai apsirengusių merginų, kaip bernvakario dalis, kai gavėjas yra būsimasis jaunikis. Tokia dovana būtų suprasta tinkamai ir palankiai. Tiesa, labai humoristiniame kontekste.

Norint vyrui įteikti gėlių, reikia tai daryti subtiliai ir neiššaukiančiai, naudojant tamsesnes, solidžias spalvas ir kuklias kompozicijas. Pavyzdžiui, tamsiai raudonas rožes su labai kukliais papuošimais.

Dažnai vyriška puokštė yra dovanojama kartu su stikline vaza ar kitokiu indu. Tokia puokštė atrodo gana solidžiai ir net masyviai, o tai asocijuojama su vyriškumu. Jei moters puokštė asocijuojama su lengvumu, tai sunki puokštė yra laikoma tikru vyriškumo ženklu. Tokios puokštės paprastai yra dovanojamos verslininkams darbe.

Šeimoje viskas gali būti kiek kitaip. Asmeninės šventės metu, gėlių puokštė gali būti ir spalvingesnė, tačiau rekomenduojama naudoti kelias stambiažiedes gėles, pavyzdžiui, gerberas, kalijas, saulėgrąžas, ramunes , kardelius ir t.t. Kukli puokštė gali būti padovanota gimtadienio, vardadienio, vestuvių metinių proga, taip pat ir įkurtuvių ar sugrįžtuvių proga ir t.t. Tokias puokštes geriausiai daryti pagal užsakymą, pasikonsultavus su floristu, nes labai svarbi ne tik socialinė padėtis, bet ir amžius. Jaunam vyrui dovanoti gėles reiktų labai atsargiai, o pagyvenusio amžiaus jubiliatas gali gauti ir didesnes puokštes. Tiesa, jos vis tiek turėtų pasižymėti daugiau kuklumu, nei ištaigingumu ar aistra, kaip moterims dovanojamos puokštės.

Jei gėles internetu pirksite, pasižiūrėkite, kurios puokštės yra vyriškos, o kurios – moteriškos. Skirtumas gali ir nebūti toks akivaizdus, tačiau vis tiek reiktų į paskirtį dėmesį atkreipti. Juk jūsų tėvas ar senelis nelabai apsidžiaugs gavės puokštę, kuri paprastai dovanojama pirmojo pasimatymo metu 🙂

 

Posted

Comments

Įrašo “Puokštės vyrui” komentarų : 1

  1. Ricardo avataras
    Ricardo

    Labai vertingi patarimai visiems abejojantiems dėl gėlių vyrams dovanojimo! 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *