Reikia trintuvo, tik ar perkant internetu sutaupysite?

trintuvai internetuPo euro įvedimo, vis dažniau galima girdėti žmones kalbant: „viskas pabrango“, „litais tai kainavo dvigubai mažiau“, „kainos keitėsi santykiu 1:1“, tačiau, ar tikrai valiutų pasikeitimo situacija yra tokia grėsminga, kaip kad skamba? Dabar jau ne vieno specialaus tyrimo metu buvo apskaičiuota, jog Lietuvoje įvedus eurą, kainos tapo iš tiesų šiek tiek didesnės. Visgi, negalima teigti, jog kardinaliai pakito visi produktai ir daiktai be išimties. Štai pavyzdžiui, labai daug prekių, perkamų internetu, yra pigesnės negu parduotuvėje, o pavertus tą kainą į litus, skirtumo beveik niekada neina rasti. O kaip yra su buitine virtuvės įranga? Tarkime vadinamaisiais blenderiais? Ar trintuvai internetu šiandien yra pigesni, brangesni, ar tokie patys kaip ir anksčiau? Be to, kokios yra pirkimo internetu sutaupymo paslaptys? Keletas faktų.

Šiandien itin išpopuliarėjęs virtuvės įrenginys – trintuvas – dabar puikuojasi ko ne kiekvienuose namuose. Be jo savo kasdienybės dabar jau nelabai įsivaizduoja tiek tikri virtuvės šefai, tiek pradedantieji kulinarai – mėgėjai. Prieš keletą metų trintuvai buvo gana brangus pirkinys, tačiau jiems vis labiau populiarėjant, natūraliai krito ir jų kaina. Šiandien juos galima įsigyti už gana įvairią kainą, bet lyginant su senesnėmis kainomis, dabar šie virtuvės įrenginiai kainuoja vidutiniškai mažiau. Patį paprasčiausią trintuvą dabar žmogus gali įsigyti maždaug nuo 20 iki 30 eurų. Tačiau labai dažnai pardavėjų ar gamintojų paskelbiamos blenderių akcijos bei įvairios nuolaidos sudaro galimybę dar daugiau sutaupyti.

Visgi pagrindinis klausimas išlieka: ar trintuvus internetu pirkti apsimoka labiau nei parduotuvėje ar salone? Deja, vienareikšmio atsakymo į šį klausimą – nėra. Tai labai priklauso nuo pardavėjo. Aišku, rasti tokių elektroninių parduotuvių kur trintuvai internetu kainuos pigiau nei stacionarioje parduotuvėje tikrai įmanoma. Labai dažnai puikių pasiūlymų pateikia „zaliavirtuve.lt“. Čia kokybiška produkcija parduodama už protingą kainą. Taigi, pagrindinis ir bene vienintelis patarimas, norintiems įsigyti blenderį, yra nepatingėti pasidairyti ar pasidomėti internete ar pas pažįstamus.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *