Samsung išmanieji telefonai Galaxy

Visi išmaniųjų telefonų gamintojai kuria ir leidžia savo telefonus šeimomis. Šiandien norėtume papasakoti apie Samsung išmaniųjų šeimą Galaxy.

Samsung išmanieji telefonai Galaxy buvo pradėti gaminti 2009 metais. Pirmasis Samsung Galaxy modelis buvo GT-I7500. Jame buvo įdiegta ir Android operacinė sistema. Nuo šio telefono prasidėjo šlovinga išmaniųjų telefonų era.

samsung išmanieji telefonaiSamsung išmanieji telefonai buvo gaminami tam tikromis grupėmis. Galaxy S grupė – aukštos klasės išmanieji telefonai su Android OS. Galaxy Note – išmanieji telefonai verslui su specialiu pieštuku (stylus). Galaxy Tab – planšetinių kompiuterių serija. Taip pat pradėta leisti ir Galaxy Gear serija – išmanieji laikrodžiai ir kita „dėvima“ elektronika.

Samsung Galaxy telefonai yra pakankamai patvarūs ir patogūs naudoti. Jie populiarūs ne tik Korėjoje, kur yra gaminami, bet ir visoje Europoje, taip pat ir Lietuvoje. Jei prieš dešimtmetį Lietuvoje populiariausias telefonas buvo Nokia, tai dabar be abejonės tai yra Samsung. Tiesa, ši Pietų Korėjos kompanija turėjo įdėti labai daug pastangų, kad pasiektų tokias pozicijas. Ne visur pasaulyje ji yra rinkos lyderė, tad pasitemti dar yra kur.

Lietuvoje labai populiarūs Galaxy S3, Galaxy S4 ir Galaxy S5 modeliai. Jie palyginus su naujausiais modeliais nėra brangūs, todėl lietuviai juos mielai perka. Be to tai itin gerų techninių charakteristikų telefonai.

Štai, paskutinis ir naujausias Samsung Galaxy Note 5 modelis. Jis išleistas vėliau nei garsusis  Galaxy S6 Edge telefonas su lenktais kraštais.

samsung.jpgKol vartotojai dar tik pradeda priprasti prie šių įstabių telefonų, Samsung jau dirba su naujomis šių modelių versijomis ir ketina pateikti dar daugiau staigmenų. Apie jas gandų pavidalu mirga technologijų žiniasklaida visame pasaulyje. Reiktų pabrėžti, kad gandai skleidžiami tyčia, siekiant išlaikyti vartotojų susidomėjimą preke. Taip atsiranda visokių „nutekintų nuotraukų“ ar specifikacijų, kurias neva žiopli Samsung inžinierių biuro darbuotojai kažkam nusiuntė, o tie paplatino žurnalistams. Netikėkite šiomis rinkodaros specialistų sugalvotomis pasakomis – visa tai tik skatina išmaniųjų telefonų pardavimus.

Samsung išmanieji telefonai dabar kainuoja 200-400 eurų, todėl jie prieinami visiems – ne tik verslininkams ir pasiturintiems. Be to mūsų mobiliojo ryšio operatoriai nuolatos vykdo išsimokėjimo akcijas, kurių metu galite gauti pačius naujausius modelius.

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *