Skolintis gali būti lengva

greitas kreditasKas kartą, kai pritrūksta pinigų, bėgate jų skolintis iš draugų? O gal tiesiog atsisakote norimų daiktų ar pramogų ir bandote sutaupytus pinigus kaupti kojinėje arba kiaulėje taupyklėje? Šiais laikais neverta imtis tokių senamadiškų būdų taupyti ir skaičiuoti kiekvieną centą, nes yra kitų išeičių, pavyzdžiui – greitas kreditas, akimirksniu padėsiantis išspręsti visus finansinius sunkumus. Pasiskolinimo procedūra visiškai nesudėtinga ir trunka vos 15 minučių. Vadinasi, net ir skolintis gali būti lengva!

Kreditų rūšys

Greitas kreditas gaunamas visai nesudėtingai, tereikia žinoti, jog skolintis gali visi dirbantys Lietuvos Respublikos piliečiai, kuriems yra sukakę 21-eri metai ir kurie gali tinkamai įvertinti skolos grąžinimo galimybes. Greitieji kreditai būna dvejopi: ilgalaikiai arba trumpalaikiai. Trumpalaikis finansinis įsipareigojimas trunka nuo 15 iki 55 dienų. Tokią skolą rekomenduojama imti atsiradus ypač nenumatytoms išlaidoms: gydymui, kuriam netaikomas sveikatos draudimas ar sugedus buitinei technikai. Greitas kreditas iki 1000 eurų jau laikomas ilguoju kreditu – finansiniu įsipareigojimu nuo trijų iki šešių mėnesių. Rekomenduojama skolintis ilgesniam laikui tokiu atveju, kai norima įsigyti didesnės vertės pirkinių ar pasinaudoti kiek brangesnėmis paslaugomis. Ilgalaikis kreditas veikiausiai nepadės įsigyti nuosavo būsto, tačiau jo gali pakakti nedideliam remontui ar Jūsų automobilio taisymui. Tiesa, verta paminėti, jog greitas kreditas pirmas nemokamas, tad galite visiškai ramiai skolintis pirmą kartą ir už tai nemokėti nė cento.

Paprasta, kaip parašyti žinutę draugui

Atrodo įprasta skolintis internetu ar tiesiog artimiausiame banko skyriuje, tačiau reikiamą sumą pinigų įmanoma gauti ir dar paprastesniu būdu. Greitas kreditas telefonu gali būti toks pat paprastas procesas, kaip parašyti trumpąją žinutę artimam bičiuliui. Užsiregistravę skolinimosi sistemoje, specialioje vartotojų zonoje įjunkite kredito skolinimąsi SMS žinute, tuomet nusiųskite trumpąjį pranešimą reikiamu numeriu, įrašę raktinį žodį „PRASAU“ bei pasirinktą skolos dydį skaičiais ir terminą dienomis. Paskoliukas skolintojų komanda darbo valandomis netrukus po SMS gavimo peržiūrės Jūsų pateiktą kredito paraišką ir atsiųs atsakymą. Toks greitas kreditas – paprastas ir efektyvus būdas pasiskolinti pinigų. Ši paslauga itin patogi, nes paskola gali būti suteikiama net ir neturint prieigos prie interneto, tiesiog naudojantis visuomet po ranka esančiu mobiliuoju telefonu. Tai puiki išeitis išspręsti staiga kilusius finansinius sunkumus ar pateisinti turimus lūkesčius.

Ką daryti, jei nespėjate grąžinti laiku

Skolintis visuomet reikia atsakingai. Prieš pateikdamas kredito paraišką, turite įsitikinti, kad atidžiai susipažinote su sutarties sąlygomis, įvertinote Jūsų prašomo kredito dydį, kainą, terminą bei jau turimus finansinius ar kitus įsipareigojimus bei įvairiausias nenumatytas aplinkybes, galinčias neigiamai paveikti Jūsų mokumą. Tačiau, net jei ir nepavyko tinkamai įvertinti savo finansinių galimybių arba iškilo nenumatytų aplinkybių, nesijaudinkite – net jei ir negalite grąžinti kredito laiku, visuomet yra išeitis išspręsti šią situaciją be įtampos – greitas kreditas su atidėjimu. Galite pratęsti kredito grąžinimo terminą pateikdami skolos pratęsimo paraišką. Įvertinę Jūsų mokumą, skolintojai kaip galima greičiau informuos Jus trumpąja žinute ar elektroniniu laišku, ar galima pratęsti kredito grąžinimo terminą, jei taip – kiek laiko jį galima pratęsti. Maža to, galite kreditą grąžinti ir dalimis: tereikia sumokėti kredito mokestį ir papildomą sumą, kuria norite sumažinti savo kredito likutį bei pratęsti mažesnio dydžio kreditą. Taigi, neverta jaudintis – kredito grąžinimo terminą tikrai lengva pakeisti. Juk greitas kreditas – tai tikrai puiki išeitis, ištikus finansiniams sunkumams.

Posted

Comments

Įrašo “Skolintis gali būti lengva” komentarų : 1

  1. Internetu avataras

    Skolinimasis internetu tapo toks populiarus, jog šiuo metu kreditai yra imami įvairiausiais atvejais, o neretai – net ir neįvertinant savo galimybių. Dabar žmonės, norėdami patenkinti savo poreikius, skolinasi iš greitųjų kreditų bendrovių, neatsižvelgdami į savo padėtį. Manau, skolintis reikėtų atsakingai. Skolą reikės grąžinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *