Strijų šalinimas lazeriu

Vienas iš didžiausių moters siaubų – strijos. Strija, tai odos darinys atsirandantis odai labai greitai išsitempus ir susitraukus. Tai iš dalies genetinė problema, tačiau ji gali būti visiems, kas labai greitai sustorėja ir numeta svorį. Moterims tokia situacija nutinka per nėštumą ir alinančias dietas, vyrams taip pat ši problema gali būti aktuali dėl svorio metimo.

Strijos dažniausiai išryškėja ant klubų,sėdmenų, pilvo, krūtinės. Mūsų visuomenėje šios vietos dažnai būna atidengtos vasaros metu, nes atvira bamba yra laikoma seksualumo ženklu. Esant strijoms, moterys, mėgstančios atviresnius rūbus, patiria didelį diskomfortą, nes negali savo kūno demonstruoti viešai dėl strijų. Kitas momentas – deginimasis saulėje. Pasirodymas viešame pliaže gali sukelti nepatogumų ir nejaukumo jausmą, o tai su poilsiu ir atsipalaidavimu neturi nieko bendro.

Kaip strijas panaikinti? Deja, specialūs kremai čia nepadės, kūno spalvos veido pudra – taip pat. Efektyvus strijų šalinimas – plastikos chirurgo darbas. Yra ir kitas būdas atsikratyti strijų – strijų šalinimas lazeriu.

Strijų šalinimas lazeriu yra paskutinis žingsnis iki plastinės chirurgijos. Jei specialistai pateikia išvadą, kad lazerinės procedūros nepadės, toliau lieka tik viena išeitis – gulti ant plastikos chirurgo stalo. Tai ne tik brangu, bet ir sutrikdo įprastą gyvenimo būdą.

Strijų šalinimas lazeriu Fraxel DUAL yra vienas efektyviausių būdų atsikratyti nepageidaujamų odos darinių (taip pat ir pigmentinių dėmių, randų, įdegio). Frakcinis lazeris Fraxel DUAL yra vienas iš geriausių prietaisų, galintis vos per kelias procedūras išnaikinti 90 procentų strijų. Laikotarpis, po kurio oda atstatoma yra labai trumpas. Jau po 2-3 dienų po paskutinės procedūros galima pasirodyti viešumoje ir gyventi normaliu savo gyvenimo ritmu. Per 3-4 dienas po procedūros oda pasveiksta, o po savaitės niekas negalėtų net pagalvoti, kad kūną darkė strijos.

Fraxel DUAL lazeris yra vienintelis Lietuvoje grožio ir estetikos centre OKEANIJA. Kitos grožio klinikos taip pat turi Fraxel lazerių, tačiau kitų modelių, kurie nėra tokie efektyvūs. Paprastai po procedūros gydymosi periodas gali trukti apie mėnesį ir daugiau, o su Fraxel DUAL – tik 3-4 dienas. Šis lazeris yra pritaikytas miestiečio gyvenimo būdui. Ketvirtadienį  ir penktadienį atliekamos procedūros, o jau pirmadienį galima laisvai eiti į darbą. Taip grožio procedūros nesutrikdo normalios darbotvarkės.

Strijų šalinimas lazeriu yra gana brangus, bet efektyvus būdas panaikinti didžiąją dalį strijų. Tai ypač aktualu moterims, kurios dirba viešumoje ir turi palaikyti nepriekaištingą išvaizdą.

Comments

Įrašo “Strijų šalinimas lazeriu” komentarų : 1

  1. Lina avataras
    Lina

    Fraxel Dual lazeris tikrai ne vienintelis Okeanijoje, mačiau ji turi ir kita klinika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *