Sužadėtuvių žiedai – į ką atkreipti dėmesį

Sužadėtuvės – labai svarbi šventė, kartais lyginama net ir vestuvių ceremonijai. Vis dažniau pasitaiko, kad šiai ceremonijai ruošiamasi iš anksto ir planuojamas atitinkamas šventės scenarijus. Taip pat yra su sužadėtuvių žiedais. Jie yra ne ką mažiau svarbūs nei vestuvėms skirti papuošalai. Kiekviena moteris didžiuojasi savo sužadėtuvių žiedeliu. Būtent jį išrinkti teko mylimajam. Juk tai jis kreipėsi į juvelyrą, ieškojo savo mylimajai tinkamo dizaino, kuopščiai aptarinėjo visas detales su žiedą gaminančiu meistru ir nekantriai laukė tos dienos, kai galės priklaupti ant vieno kelio ir ištarti magiškus žodžius: „Ar tekėsi už manęs?“.

Žiedo dydis

Taip kaip reikia atsakingai rinktis vestuvių žiedus, taip pat reikia elgtis ir su sužavėtuvėms skirtais papuošalais. Visų svarbiausia, kad sužadėtuvių žiedai būtų idealiai parinkto dydžio. Tikrai nebus smagu mylimajai dovanoti per mažą žiedelį ir jo niekaip neužmauti peršantis. Nesinorėtų, kad jis ir būtų per daug laisvas ir ranką nuleidus žemyn kristų į žemę. Tuomet jau visai nebesvarbu, kad išrinkti sužadėtuvių žiedai buvo patys gražiausi ir brangiausi. Juk svarbiausia, kad jo dydis būtų tinkamas ir mylimoji jį galėtų mūvėti. Žinoma, daugeliu atvejų yra galimybė sumažinti arba padidinti papuošalą. Tik tam jau prireiks papildomo laiko, o galbūt ir finansų. Tad geriausia jau iš anksto žinoti būsimo sužadėtinės žiedo dydį. Jį geriausia bus sužinoti pasiskolinus nešiojamą žiedelį ir, kol ji nematys ar nebus namuose, nulėkti į juvelyrinių dirbinių saloną arba tiesiai pas juvelyrą, kad dydis būtų išmatuotas.

Žiedo modelis

Kiekvienas sužadėtinis labiausiai pergyvena dėl to, ar būsimas žiedas Jai patiks. Vis neapsisprendžia, kurį stilių pasirinkti: klasikinį ar modernų. Šį klausimą išspręsti padėtų mylimosios gyvenimo būdas. Modernaus modelio sužadėtuvių žiedas bus išskirtinis savo pločiu, puoštas net keliais brangakmeniais ar kitomis įmantriomis puošybos detalėmis. Toks stilius patiks išskirtinėms asmenybėms. Tuo tarpu klasikinio modelio sužadėtuvių žiedai yra ploni, jų karūnėlėje inkrustuotas briliantas arba bet kuris kitas brangakmenis. Kad ir kaip norėtųsi mylimajai dovanoti pačius didžiausius brangakmenis, turėkite omeny, kad žiedas visada turi būti patogus, kad jį galėtų nešioti kiekvieną dieną.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *