Universali rankų valymo priemonė kiekvienam

Turbūt visiems gyvenime yra pasitaikiusi situacija, kai niekaip negalite nusiplauti purvinų rankų ar kojų. Kai kam taip nutinka po darbų daržuose, kitiems padirbėjus prie automobilio, vaikams tai dažnai nutinka išdykaujant pievoje ir pan. Ne kiekvienas namuose turi tinkamas rankų valymo priemones, tam dažniausiai tiesiog naudojamas paprastas skystas ar kietas muilas. Tačiau muilas didelių nešvarumų nepašalina ir tuomet reikalinga stipresnė rankų valymo priemonė. Viena iš tokių priemonių yra rankų valiklis Macrocream NETTUNO. Tai rankų valymo kremas, sugebantis pašalinti net ir pačius didžiausius nešvarumus.

rankų valymo prioemonė

Kada naudoti?

Macrocream NETTUNO patariama naudoti esant bet kokiems rankų ar kitų kūno vietų nešvarumams. Namuose darote remontą? O gal grįžote iš garažo tepaluotomis rankomis? Gal smaguriaudami šviežiomis uogomis likote mėlynais pirštais, o gal vaikai po piešimo pamokos grįžo spalvotais veidais? Visiems šiems atvejams išspręsti padeda minėtoji rankų valymo priemonė. Šis valiklis pašalina ne tik organinius, bet ir cheminius nešvarumus, lengvai įveikia tepalus ar dažus. Kitos rankų valymo priemonės, pašalinančios sudėtingus nešvarumus, dažniausiai yra laba stiprios ir pažeidžia odą, o kartais net gali sukelti alergiją, todėl jų dažnai naudoti nepatariama, tuo tarpu Macrocream NETTUNO pasižymi neutraliu pH, todėl jį galima naudoti taip dažnai, kaip reikia.

Kodėl naudoti?

Šis valiklis yra puikus pasirinkimas todėl, kad jis ne tik labai efektyvus, tačiau ir visiškai universalus. Vietoj to, kad savo namuose laikytumėte visą komplektą pačių įvairiausių valymo priemonių, galite įsigyti vieną priemonę, kuri tiks visiems nešvarumams pašalinti. Kremas parduodamas didelės talpos 3 litrų pakuotėse, todėl įsigijus šį produktą vieną kartą, jį galėsite naudoti tikrai ilgą laiką. Šis produktas ne tik efektyviai pašalina nešvarumus, tačiau dar ir saugo odą, suteikia jai švelnumo ir minkštumo.

Kaip naudoti?

Rankų valymo priemonė Macrocream NETTUNO naudoti lapai paprasta. Tereikia ant visiškai sausų rankų išspausti šiek tiek kremo ir trinant rankas suvilgyti visas suteptas vietas. Trinti reikia tol, kol skystis, nuplaudamas nešvarumus, pasidarys panašus į emulsiją. Tada rankas tereikia lengvai nuplauti po vandeniu. Jei kremo buvo per mažai arba nešvarumai labai stiprūs ir jų pašalinti po pirmojo valymo nepavyko, procedūrą pakartokite, kad nešvarumai būtų įveikti visiškai.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *