Vandens maišytuvų tipai

vandens maišytuvaiKiekviena namų technikos rūšis kasmet vis modernėja ir atsinaujina ne tik dizainu, bet ir funkcijomis. Jeigu dar prieš dešimt ar dvidešimt metų retas gal galėjo sau leisti įsigyti elektrines plyteles, tai šiandien dažnoje virtuvėje turime ne tik elektrines, bet tuo labiau – išmaniąsias elektrines plyteles, kurios automatiškai išsijungia nenaudojamos ir ne tik.

Lygiai tą patį galime pasakyti apie vandens maišytuvus ir kitą santechniką namuose. Štai  šiandien atrodo visai įprastas maišytuvas su viena svirtele vandeniui, o anksčiau tai taipogi būdavo retas reiškinys, ypač Lietuvoje.

Diena iš dienos atsiranda vis ekonomiškesnių , šiuolaikinio dizaino maišytuvų kolekcijų patiems moderniausiems būstams.

Kadangi turime tokį platų maišytuvų pasirinkimą, reikėtų žinoti, iš ko šiandien žmogus gali rinktis rengdamasis vonią ar virtuvę. Todėl trumpai papasakosime apie vandens maišytuvų tipus.

Maišytuvai praustuvui gali būti su viena svirtele arba dviem rankenėlėm. Apskaičiuota, kad naudodamiesi vienasvirčiais maišytuvais sutaupome daugiau vandens, nes dažnai karštą vandenį „praskiedžiame“ šaltu ir neleidžiame srovės visu galingumu.

Pagal medžiagą, iš kurios pagamintas maišytuvas galime išskirti nerūdijančio plieno arba chromuotus maišytuvus. Pastarieji yra pigesni ir patrauklesni pirkėjams, tačiau nerūdijančio plieno maišytuvai tarnauja ilgiausiai iš visų ir jų keisti nereikėtų net ir dešimt ar dvidešimt metų. Tiek vienų, tiek kitų maišytuvų modelių su skirtingu dizainu yra nemažai, todėl galima išsirinkti tinkamiausią prie vonios ar virtuvės interjero.

Visai neseniai atsirado naujas maišytuvų tipas, kuris pristabdo vandens srovę ir ją pateikia taupymo režimu. Tarkime, vonioje įsitaisę šio tipo maišytuvą nepajusite jokio skirtumo, nes jis vienodai sušlapins tą patį plotą, o pačio vandens bus išnaudota mažiau.

Taigi, maišytuvą galima rinktis pagal svirtelių skaičių, taip pat pagal medžiagą, iš kurios jis yra pagamintas. Kitiems labai daug reiškia santechnikos įrangos dizainas, tad jeigu norite, kad maišytuvas derėtų prie dušo ar vonios įrangos, taip pat galite nesunkiai atrasti jums patį tinkamiausią variantą.

 

 

 

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *