Vandens nuotekų siurbliai – itin universalus pasirinkimas

Patį vandenį sėkmingai siurbti gali praktiškai bet koks tam pritaikytas įrenginys. Tačiau viskas pasikeičia, kuomet tenka pumpuoti ne itin švarių ir kartais netgi pakankamai stambių priemaišų turintį vandenį. Kadangi tokiam darbui įprasti įrenginiai jau netiks. Jie pritaikyti tik švariam vandeniui ir net pakankamai smulkūs nešvarumai gali užkišti įrenginį ir jį sugadinti. O tuo tarpu nuotekoms skirtas variantas galės sėkmingai siurbti purviną vandenį ir netgi nuotekas. Tiesa, kiekvienas modelis yra skirtingas, todėl prieš pasirenkant reikėtų pasidomėti jo techninėmis charakteristikomis ir naudojimo niuansais. Kadangi kai kuriais atvejais skystis gali turėti daug priemaišų, kam reikės dar labiau specifinio varianto.

Pagrindiniai kriterijai renkantis, kokie jie?

Iš pirmo žvilgsnio pasirinkimas gali neatrodyti labai sunkus, juk praktiškai visi vandens nuotekų siurbliai gali sėkmingai atlikti savo funkciją. Tačiau jie vis tiek skirsis tam tikrais parametrais, kurie kartais gali būti pakankamai svarbūs. Žinoma, apie galingumą daug diskutuoti neverta, kadangi daugelis žino jo privalumus. Tačiau taip pat svarbus gali būti ir įrenginio našumas. Ypač jeigu jis bus naudojamas gana dažnai ir turės išsiurbti nemažą kiekį vandens. Todėl į tai vertėtų atkreipti dėmesį renkantis. Lygiai kaip ir į maksimalų kėlimo aukštį. Tai būtų labai svarbu norint vandenį siurbti ne tik aukštai, bet ir iš pakankamai giliai. Taigi, tokie būtų pagrindiniai kriterijai, apie kuriuos vertėtų pagalvoti dar prieš renkantis.

Nuo ko priklauso siurblio kaina?

Galima pastebėti, jog kainos svyruoja pakankamai smarkiai. Ir kai kurie vandens nuotekų siurbliai kainuoja kelis šimtus, o kai kurie gerokai virš tūkstančio Eurų. Bet ir jų techninės charakteristikos dažniausiai skirsis. Ir praktiškai visuomet galingesni bei pajėgesni įrenginiai bus atitinkamai brangesni. Taip pat galutinei sumai įtakos turi ir gamintojas, kuris apsprendžia savo produkcijos kainas. Ir kuo žinomesnis bus prekinis ženklas, tuo ir kaina atitinkamai bus didesnė. Tačiau ši taisyklė galioja praktiškai bet kokioje srityje. Ir dar kainai įtakos turi ir pardavėjas, kuris taip pat taiko individualią kainodarą.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *