Vibratoriai – visų laikų populiariausios sekso prekės

Skaičiuojama, kad sekso reikmenų parduotuvėse iki pat šių dienų daugiausia nuperkama vibratorių. Ir apskritai anksčiau dauguma erotinių prekių (apie 80-90 proc.) buvo skirta moterims patenkinti, ir tik maža dalis jų buvo skirtos vyrams. Šiandien tendencijos po truputį kinta, nes, kaip tenka pastebėti pasidairius po erotinių prekių asortimentą, įvairių sekso prekių įsigyti gali ir vyrai, pradedant įvairiais papildais, skirtais sustiprinti erekciją, baigiant dirbtinėmis vaginomis. O ką galima pasakyti apie vibratorius? Kaip pasirinkti sau tinkamą sekso žaisliuką? Visa tai ir bandysime trumpai aptarti šiame straipsnyje.

Svarbiausia – kokybiškos medžiagos

Vibratorius pirmiausia turėtų būti pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Paprastai šios sekso prekės yra gaminamos iš silikono, specialios gumos, specialaus stiklo ir kt. Silikoniniai vibratoriai nesukelia alerginių reakcijų, silikonas yra saugi ir klinikiniais tyrimais patvirtinta medžiaga, todėl jį naudoti yra visiškai saugu. Tiesa, reikės atkreipti dėmesį, kad su silikoniniais vibratoriais netinka silikono pagrindu pagaminti lubrikantai, nes jie gali ardyti pastarųjų paviršių. Jei rinksitės iš tam tikros rūšies stiklo pagamintą vibratorių, galite tikėtis intensyvesnių pojūčių, nes tokio tipo vibratorių galima palaikyti šiltame arba šaltame vandenyje ir atšaldyti arba pašildyti. Kiekviena medžiaga turi savų savybių, savų ypatumų, tad domėkitės ir tikrai atrasite tai, kas jums tiks ir patiks.

Aukštesnė kaina – geresnė kokybė

Vibratorių kainos yra labai įvairios – šias sekso prekes galima įsigyti ir už kelias dešimtis litų, ir už kelis šimtus. Ką gi – vienintelis patarimas būtų nepirkti paties pigiausio vibratoriaus, nes jis gali būti prastesnės kokybės, pagamintas iš nepatikrintų medžiagų, pasižymėti prastoka technine charakteristika ir taip toliau. Jei vibratorių perkate pirmą kartą, nepatariame rinktis ir paties brangiausio siūlomo – galbūt toks sekso žaisliukas jūsų apskritai nesužavės ir imsite dairytis ko nors kito? Pradžiai geriausia pirkti vibratorių, vidutiniškai kainuojantį 150-300 Lt. Jis bus pakankamai funkcionalus ir patenkins jūsų poreikius.

Techninė charakteristika

Svarbios ir vibratoriaus savybės. Pavyzdžiui, ar jis veiks tyliai, ar burgs ir blaškys jūsų dėmesį. Tai ypač aktualu, jei žmogus gyvena ne vienas, o su šeima arba nuomojasi butą su bendramoksliais ar kolegomis. Jei meilės žaidimais mėgstate užsiimti duše, tiesiog privalote paieškoti tokios sekso prekės, kuri būtų atspari vandeniui, tai yra ją galima būtų maudyti. Drėgmei kažkiek atsparūs yra visi vibratoriai, tačiau ne visus juos galima kišti po vandens srove, taigi atkreipkite dėmesį ir į tai. Taip pat vibratorių rinkitės pagal tai, kokių sričių dirginimas patinka: vibratorių būna su ausytėmis, lenktų, drauge dirginančių ir analinę angą, natūralios pailgos formos ir taip toliau. Taigi atidžiai išstudijuokite visą asortimentą ir įsigykite tokį vibratorių, kuris atrodo patikimas ir patogus naudoti.

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *