Vonios kambario įrengimas ir santechnika: patarimai naujokams

santechnikaVonios kambario įrengimas – rimta užduotis, reikalaujanti praktikos ir specifinių žinių. Iš tiesų, jei norite, kad santechnika veiktų sklandžiai ir nekeltų sunkumų ateityje, turėtumėte bendradarbiauti su profesionaliu ir ilgametę patirtį turinčiu santechniku, kuris ne tik atliks būtinuosius santechnikos darbus, bet ir padės pasirinkti tinkamą įrangą.

Interjero kūrimo specialistai teigia, kad santechnikai ir vonios kambario įrengimui skirtos išlaidos neturėtų būti ribojamos. Žinoma, visi norime sutaupyti ir tai savaime suprantama. Vis dėlto, nepamirškite, kad tvarkinga santechnika padės išvengti nelaimių ateityje ir brangiai kainuojančių avarijų, o aukštos kokybės įranga džiugins jus savo ilgaamžiškumu ir patikimu naudojimu. Galiausiai, negalima pamiršti ir vonios kambario funkcijų – šiandien minėtoji patalpa yra siejama su jaukia ramybės oazę, t. y. šilto vandens vonioje ilsimės po sunkių dienos darbų, skaitome mėgstamą žurnalą ar klausomės mylimos muzikos. Kitaip sakant, vonios kambario interjeras turi būti malonus ir jaukus, padedantis atsipalaiduoti ir pamiršti rūpesčius.

Jei nusprendėte remontuoti vonią arba pradėti jos įrengimo darbus, pirmasis jūsų uždavinys – detalaus plano sudarymas. Jei tiksliai žinote, kaip turi atrodyti vonios kambario interjeras, paruoškite preliminarų projektą. Jei abejojate dėl savo sprendimų, pasitarkite su interjero dizaineriais. Šiame etape būtina ne tik apsvarstyti dizaino klausimus, bet ir atlikti kuo tikslesnius matavimus, t. y. turite žinoti, kokio dydžio įranga jums bus reikalinga. Be to, čia svarbu vaidmenį atlieka santechnika, todėl iš karto numatykite, kur stovės vonia ar dušo kabina, kur bus montuojama plautuvė ar statomas unitazas.

Turėdami planą, pradėkite galvoti, kur pirksite pasirinktą įrangą ir baldus (vonios kambario spinteles ir lentynas). Kaip ir minėjome, pirmenybę skirkite kokybiškai įrangai. Itin dažna klaida – nežinomo gamintojo santechnikos dalys ir prietaisai. Nors šiuo atveju sutaupyti tikrai pavyks, nepamirškite, kad vėliau būsite priversti išleisti gerokai daugiau pinigų vonios kambario atnaujinimo ir remonto darbams. Ypatingą dėmesį skirkite prietaisams, kurių funkcionalumas paremtas besidėvinčių mechanizmų veikimu, pvz., maišytuvams, dušo sistemoms, masažinėms vonioms ir t. t. Pasidomėkite minėtajai įrangai skirtomis garantijomis. Be to, įsitikinkite, kad Lietuvoje yra pasirinkto gamintojo atstovų, kurie, reikalui esant, padės išspręsti technines problemas.

Specialistai rekomenduoja apsilankyti didesnėse santechnikos prekių ir baldų parduotuvėse, kuriose nuolatos organizuojamos patrauklios akcijos ir rengiami išpardavimai, tačiau pats prekybos tinklas, siekdamas išlaikyti klientus, siūlo gana aukštos kokybės prekes. Jei abejojate, pasitarkite su profesionaliu santechniku, kuris padės priimti racionaliai pagrįstus sprendimus.

 

Posted

Comments

Įrašo “Vonios kambario įrengimas ir santechnika: patarimai naujokams” komentarų : 1

  1. gyvatukai avataras

    Be meistro pagalvos remontuojant vonios kambarį dažnai neapsieinama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *