Wake vandens parkas – adrenalino ir gerų įspūdžių kupina vieta

wake parkas

Laikotarpiu, kai daugelis žmonių sustingę tiek fiziškai, tiek psichologiškai, jie kaip niekad daug dėmesio skiria savo laisvalaikiui ir kokybiškam jo praleidimui. Norisi pamatyti kuo daugiau gražių dalykų ir išbandyti kuo daugiau įdomių veiklų. Ypač populiarūs užsiėmimai, kurie jungia visą šeimą ar tinka draugų kompanijoms. Puikus pavyzdys – wake vandens parkas. Lietuviai dabar tiesiog „užsikrėtę“ vandenlenčių sportu ir laisvą laiką leidžia wake parkuose. Kuo ši vieta tokia ypatinga?

Kodėl vandenlentės?

Vandenlentės yra dinamiška ir ekstremali sporto šaka, kuri leidžia pajusti adrenaliną, tačiau neperžengia sveiko proto ribų. Čia žmogus gali išsilaisvinti, pamiršti savo rūpesčius ir išmokti valdyti savo kūną naujoje rolėje. Puiku tai, kad norint čiuožti vandenlente net nereikia mokėti gerai plaukti ar būti labai sportišku. Viskas priklauso nuo žmogaus noro ir pastangų, o su instruktorių pagalba ant vandenlentės gali atsistoti kiekvienas. Didelis privalumas, kad vandenlenčių sportas neturi apribojimų, juo užsiimti gali ir vaikai, ir suaugusieji, todėl tai puiki bendra pramoga šeimoms. Vandenlentes itin mėgsta ekstremalai, kurie laisvalaikiu plaukia banglente, slidinėja kalnuose ar užsiima panašiu sportu. Kadangi Lietuvoje mažai bangų, o vasarą slidinėti beveik nėra kur, šį laikotarpį juos gelbsti wake vandens parkas.

Daugiau nei vandens sportas

Dar vienas dalykas, kurį svarbu pabrėžti yra tas, jog wake vandens parkas apima ne tik vandens sportą. Čia žmonės gali rasti kur kas daugiau užsiėmimų. Kadangi wake parkai įrengti šalia vandens telkinių, juose galima degintis, skaityti knygą saulės atokaitoje ar papietauti gryname ore. Dažnai juose veikia ir kitos pramogos, pavyzdžiui, vaikų žaidimų aikštelės, įrengtas stalo futbolas, biliardas, batutų parkai, galima užsiimti kitomis vandens pramogomis, tokiomis kaip plaukimas kateriu, laivu, vandens dviračių ir motociklų nuoma. Jei wake vandens parkas didelis ir erdvus, jame galima organizuoti įvairius susibūrimus, įmonės vakarėlius, gimtadienius ir pan. Nemažai tokių vietų jau bendradarbiauja su maisto tiekėjais, dekoratoriais ir kitais partneriais, kurie padės sukurti įsimintiną šventę.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *