Ar kilo.lt man padės?

kilo.ltŠiandien visuomenė apimta įvairiausia pseudo sveikatingumo psichoze. Vieni vegetarai, kiti jau veganai, o dar kiti teigia pajutę nušvitimą, valgydami tik žalią maistą. Visame šiame sūkury ne taip ir paprasta nepasimesti. Išsikėlusi naujųjų metų tikslą – atsisakyti tam tikrų blogų įpročių, bei sureguliuoti mitybos, bei sporto režimą – supratau, jog į kraštutinumus nepulsiu, o palengva ieškosiu man priimtino būdo to link. Ir visai netikėtai, populiariame, socialiniame tinkalpyje Facebook atradau www.kilo.lt projektą, kuris tiesiog “šaukė”, jog gali man padėti eiti norimo tikslo link, net neišėjus iš namų.

Panašių šūkių esu girdėjusi ne vieną, na, bet tas moteriškas smalsumas mane nugalėjo ir nusprendžiau pasidomėti daugiau. Jau reklamoje visu gražumu mirgėjo projekto vadovas, dar mūsų visuomenėje žinomas kaip “Tarzanas”, bei kiti žinomi veikėjai. Toliau užkliuvo akis už kainų, kurios svyravo nuo 50Lt iki 180Lt. Viskas ką jie siūlo, tai – mitybos planas, kurį galiu reguliuoti pagal savo poreikius, sporto programa, nepaisant to kur noriu sportuoti namie, sporto klube, nuolatinės konsultacijos su pačiu Andriumi, dietologe, psichologe, seminarai (pirmąjį jau peržiūrėjau, nekantriai laukiu, kai bus aktyvuotas antrasis, nes pirmas buvo išties vertas dėmesio). Be konsultacijų, taip pat ir jų nuolatiniai priminimai, prašymai įvertinti fizinę, bei emocinę būseną, kas išties motyvuoja. Tad visą tai įsigijau 3 mėn. už 120Lt. Man išties tai smalsumo patenkinimas, nes tokio dalyko dar nebuvau mačiusi, būtent internete. O ir kainos atžvilgiu, jei prašyčiau trenerio sporto salėje sudaryti man treniruočių planą, mitybos planą, kaina susidarytų ne tokia jau ir maža. Ech….surizikavau, o kaip bus rezultate dar pasidalinsiu. Šiandien viskas įdomu, dar gilinuosi į visą man paruoštą medžiagą ir žinoma imuosi veiksmų. Tikiuosi šis, jau eiliniu man tapęs, bandymas bus sėkmingas ir ne tik trumpalaikėje perspektyvoje.

Comments

Atsakymai į “Ar kilo.lt man padės?”: 2

  1. Linas avataras
    Linas

    Jau bandžiau jų dietą, 100% pinigų išmetimas į balą

  2. Aiste avataras
    Aiste

    O aš jų valgiaraščiu nusivyliau, ne tik kad nenumečiau svorio, bet dar ir priaugau daugiau nes porcijos ištiesų didžiulės! Dietologe nieko neatsako, gali klausti kiek nori bet atsakymo negausi is ju jokio. Ir dar perki naryste pusei metu o valgiarastis visa laika lieka toks pats kaip ir pirmos savaites. Tikrai nerekomenduoju sios svetaines.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *