Biuro baldai kitą dieną – kaip išspręsti naujos darbo vietos problemą

biuro-baldaiUžsisakote biuro baldus naujai priimtam darbuotojui iš savo baldų gamybos įmonės. Laukiate 3-4 savaites. Atveža stalą, 2 stalčių spinteles, gal dar dokumentų spintą ir kėdę. Baldai geri, kokybiški, nebrangūs. Tik kur naujai priimtas darbuotojas dirba tas 3-4 savaites? Gal iš namų? O gal sėdi kur sandėliuke keikdamas visą biuro administraciją, kad nepasirūpino darbo vieta?..

Yra ir kitas variantas. Sukertate rankomis su nauju darbuotoju dėl algos ir sąlygų ir išleidžiate jį namo pasakę, kad vakare pasiskambintų… Tuo pat metu susisiekiate su ReikejoVakar.lt komanda ir užklausiate, per kiek laiko padarys naują darbo vietą jūsų darbuotojui. Viena darbo vieta (stalas, kėdė, stalčių spintelė) paprastai padaroma per 1 darbo dieną, tad realiai kitos dienos pietums galima tikėtis, kad užsakyti biuro baldai bus atvežti ir meistrų sumontuoti. Viskas, darbuotojas gali sėsti ir dirbti prie naujo kokybiško stalo.

Šios dvi situacijos iliustruoja daugybės didmiesčio įmonių darbo specifiką. Šiuo metu darbo rinka yra gana dinamiška, ypač IT srityje. Darbuotojas čia turi pradėti dirbti labai greitai, nes jei liepsite jam laukti savaitę ar dvi, jis tiesiog gali sulaukti per tą laiką geresnio pasiūlymo ir… pabėgti. Taip, pabėgti dėl to, kad laiku buvo neįrengta darbo vieta. Tai ne pramanas, o teisybė, nes teko girdėti tokių atvejų. Ar dėl baldų rizikuosite darbuotoju, kurio jums labai reikia? Tikriausiai ne.

Aišku, yra ir trečias variantas – lėkti į baldų prekybos centrą ir ten nusipirkti bet kokį stalą ir kėdę. Toks variantas buvo gana dažnas ne vienoje įmonėje, tad jų sandėliukuose prisikaupė ne itin kokybiškų „atsarginių“ stalų. Pripažinkime, baldų prekybos centro kainos yra labai patrauklios, tačiau kokybė – nelabai.

Teko matyti ir dar vieną šios problemos sprendimą – sulankstomi stalai ir kėdės. Juos įmonės iš karto užsisako gamindamos visus baldus tokiems nenumatytiems atvejams. Tai ypač aktualu įmonėms, kuriose dažnai atvyksta svečių ne tik posėdžiauti, bet ir dirbti.

Kuris variantas tinkamiausias – spręsti jums patiems, tačiau kokybiški baldai per vieną ar dvi darbo dienas iš ReikejoVakar.lt – labai geras sprendimas.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *