Europiečių perimtos Rytų kultūros drabužis – Aladino kelnės

aladino kelnėsAladino kelnės – tai puikus ir itin patogus drabužis, kuris turi būti Jūsų spintoje artėjant vasarai. Kodėl? Nes tai – vienas iš idealiausių aprangos variantų keliaujant bei esant šiltam orui, kai nesinori įsisprausti į siaurus džinsus ar mini sijonėlį, atidengiantį vis nespėjusias įdegti kojas bei dar laiku nepatobulintas šlaunis. Šių nemalonių jausmų galite išvengti pasirinkę Aladino kelnes.

Galbūt jos nėra vienas seksualių ir patraukliausių drabužių vyrams (pagal statistiką), tačiau juk ne visada turite kreipti dėmesį, kas kam patinka ir ką turite, o ne norite dėvėti. Rinkitės tik tokią aprangą, su kuria jaučiatės laisvai, ji nevaržo judesių ir yra universali. Su Aladino tipo kelnėmis galite keliauti nors ir į pasaulio kraštą. Kelionėse – tai vienas universaliausių drabužių. Jį paprasta ir lengva išskalbti bei greitai išdžiovinti. Su jomis galėsite ir vaikščioti dieną, ir šokti diskotekoje vakare ar tingiai leisti rytą namuose.

Šios kelnės žavi tuo, kad jų audinių pasirinkimas labai platus, todėl tikrai rasite savo mėgstamiausios spalvos ar atspalvio kelnes. Jos gali būti vienspalvės, ar iš dryžuoto, languoto audinio. Labai dažnai jas puošia rytietiški raštai ir ornamentai. Būtent iš Rytų ir atkeliavo šios kelnės ir jų dizainas. Šie kraštai vis dažniau traukte traukia europiečius ir Vakarų piliečius, kurie kartu ir atsiveža naujus madų vėjus iš Indijos ar Tailando. Kodėl gi ne, jeigu tokie drabužiai patogūs ir tinkami dėvėti mūsų kraštuose?

Taigi šias, nusmukusiu klynu, kelnes gali mūvėti ne tik merginos bei moterys. Jos puikiai gali tikti ir vyriškos lyties atstovams ir vaikams. Pastariesiems ypač svarbu laisvai judėti, bėgioti, žaisti, todėl mažyliai, mūvėdami tokias Aladino kelnės bus tikrai patenkinti. Juk jie galės pabūti nors tą dieną, kol mūvės šias kelnės, mažaisiais Aladinais. Leiskite išsipildyti vaikų svajonėms arba pasidovanokite tokios svajonės įgyvendinimą sau.

Aladino kelnės gali būti dėvimos pavasarį, vasarą ar rudenį. Žiemos metu galite su jomis sušalti, jei išeisite iš lauką. Tačiau po apačia dėvimos storesnės pėdkelnės gali padėti. Prie tokių kelnių galite rinktis lengvą palaidinę, marškinėlius, o vėsesnį vakarą ir vasarišką švarkelį. Būkite originalūs dėvėdami Aladino kelnes!

Comments

Atsakymai į “Europiečių perimtos Rytų kultūros drabužis – Aladino kelnės”: 2

 1. Egidijus avataras
  Egidijus

  Laba diena.
  Ar būtų galima sužinoti kur tokių galima Kaune ( Lietuvoj ) nusipirkti??

  1. Miglė avataras
   Miglė

   Sveikas. Pabandyk laisvėj alėjoj nueiti į parduotuvėlę ,,mažoji azija”. prie durų rodos stovi kažkokia medinė statula. Po dešine puse nuo Soboro einant. 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *