Laukiamiausi gegužės filmai

godzilaHolivude jau prasidėjo vasara ir kino studijos, būtent šiuo laikotarpiu, pristato pačius svarbiausius metų filmus. Kiekvieną savaitgalį kino teatrus pasieks 3 ar net 4 nauji filmai ir tikrai abejojame, kad dažnas žiūrovas skubės kiekvieną iš jų pamatyti. Norėdami palengvinti Jūsų pasirinkimą, kviečiame pažvelgti į laukiamiausius gegužės mėnesio filmus ir iš anksto susiplanuoti bent vieną kelionę į kino teatrą.

Godzila / Godzilla

Vaidina: Aaron Johnson, Elizabeth Olsen, Bryan Cranston
Tai bus jau 29 filmas apie Godzilą. Daugelis dar prisimena 1998 metų visus nuvylusią Godzilos interpretaciją. Filmas atpirko savo biudžetą finansiškai, tačiau buvo neigiamai sutiktas kritikų ir žiūrovų, o tai nulėmė, kad šis visa griaunantis monstras buvo pamirštas ilgam. Tačiau, nė viena filmų serija Holivude nemiršta. Praėjus daugiau nei penkiolikai metų, nenugalimoji Godzila sugrįžta į didžiuosius kino ekranus. Filmo anonsai atrodo puikiai, o filmui nepakenks ir būrys talentingų aktorių. Bet visi žinome, kad į šį filmą eisime norėdami pamatyti naują Godzilą ir kitus monstrus, kurie bandys sunaikinti visą pasaulį.

Iksmenai: Praėjusios ateities dienos / X-Men: Days of Future Past

Vaidina: Visas Holivudo žvaigždynas
Panašu, kad tai yra didžiausias superherojų filmas nuo Keršytojų premjeros. Grandiozinis filmo biudžetas ir visa armija puikių aktorių. Taip pat, pripažintas režisierius Bryan’as Singer’is, kuris dar kartą sulaukė kvietimo grįžti į režisieriaus kėdę. Didžiausi pirmųjų filmų priešai bus priversti susivienyti, kad atsirastų galimybė išsigelbėti nuo artėjančio išnykimo. Vienintelė išeitis – grįžti į praeitį ir pakreipti įvykius kita linkme ir ši užduotis patikėta gerbėjų numylėtiniui Hugh Jackman’ui – Erniui. Filmas dar net nespėjo pasiekti žiūrovų, o kino studija jau pranešė, kad po 2 metų mūsų lauks šios istorijos tęsinys – Iksmenai: Apokalipsė.

Šimtas kelių iki grabo lentos / A MillionWays to Die in the West

Vaidina: Seth MacFarlane, Charlize Theron, Liam Neeson
Seth‘as MacFarlane‘as tampa tikra superžvaigžde komedijos žanre. Šeimos bičo autorius vis tvirčiau stovi už filmavimo kameros. Režisūrinis debiutas su filmu Tedas praėjo puikiai ir Šimtas kelių iki grabo lentos tikisi pakartoti Tedo sėkmę. Šįkart MacFarlane‘as ne tik stovės už filmavimo kameros kaip režisierius, bet ir atliks pagrindinio filmo herojaus vaidmenį. Reikia tikėtis, kad ir šis filmas sugebės prajuokinti visus.

Kaimynai / Neighbors

Zac Efron, Seth Rogen, Rose Byrne, Dave Franco
Komedijų žanro gerbėjai tikrai neliūdės šią vasarą. Tačiau, jei reikėtų išsirinkti vienintelę, daugiausiai potencialo turinčią komediją, visi laurai neabejotinai atitektų Kaimynams. Seth‘as Rogen‘as kasmet džiugina linksmais vaidmenimis ir gerais filmais. Šį kartą, Rogen‘as ir žavioji Rose Byrne vaidina neseniai iškeptus tėvelius, kurie įsivelia į tikrą karą su kaimyniniame name įsikūrusia brolija. Būtina paminėti, kad brolijai vadovauja merginų numylėtinis Zac‘as Efron‘as. Taigi, laukiame daug juokingų akimirkų ir nuoširdaus juoko iš šio filmo.

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *