Nebrangus siuntų pervežimas iš Londono į Lietuvą

Kasmet iš Lietuvos emigruoja vis daugiau ir daugiau žmonių. Didžioji dalis mūsų emigrantų vyksta į Angliją, kryptimi Lietuva Londonas. Todėl Lietuvoje sparčiai atsiranda nauja verslo rūšis – krovinių, smulkių ir didesnių siuntų, keleivių gabenimas. Šiuo metu vis daugiau įkuriama įmonių, siūlančių savo paslaugas užsienyje gyvenantiems lietuviams. Naujai susikuria vis daugiau įmonių, užsiimančių siuntiniai i anglija gabenimu. Kai kurios įmonės yra įsikūrusios ir puikiai gyvuoja jau ištisą dešimtmetį ir daugiau, patikimai veža siuntinius Lietuva Londonas, anglija Lietuva, gabena smulkius krovinius. Siuntos i anglija paslauga vis labiau populiarėja tarp lietuvių. Daugelis emigrantų siuntinių pervežimų įmonių paslaugomis naudojasi įmonių įkūrimo pradžios. Siuntos pervežamos ir iš bet kurio Lietuvos miesto ar kaimelio į Londoną bei atvirkščiai (is anglijos į Lietuvą). Paruoštas transportavimui pakuotes paima tiesiai iš namų bet kurią savaitės dieną patogiausiu metu.

Pervežimų įmonių automobiliai su savaitės siuntomis Lietuva Londonas dažniausiai iškeliauja savaitės pabaigoje – šeštadienį, tad tautiečiai is anglijos užsakymus gali pateikti iki pat penktadienio. Savo užsakymą londoniečiai gali pateikti tam skirtoje formoje siuntiniai i anglija, el. paštu [email protected] arba telefonais. Siuntos i anglija patenka, vidutinis pristatymo terminas trys darbo dienos. Siuntinių įmonės saugiai ir labai patikimai perveža siuntinius, bagažą, kelioninius krepšius, lagaminus ir nedidelius krovinius. Pervežimo užmokestis, paslaugos kaina priklauso nuo svorio, matmenų ir miestų.

Draudžiama siųsti:cigaretes, alkoholinius gėrimus, narkotines bei psichotropines medžiagas, ginklus, sprogmenis, aerozolius, degiąsias, radioaktyviąsias ir kitas pavojingas medžiagas, monetas, banknotus, čekius ar bet kokius vertybinius popierius, apdirbtą ar neapdirbtą platiną, auksą arba sidabrą, brangakmenius, juvelyrinius dirbinius, antikvarines vertybes ir kitus vertingus daiktus, daiktus, kuriuos gavimo šalyje, bei šalyse, kurias siuntinys kirs tranzitu, įvežti ir naudoti yra draudžiama, kitus daiktus, kuriuos draudžiama siųsti pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės įstatymus ar kokios kitos ES šalies nutarimus. Svarbiausiai reikia nepamiršti, kad įstatymų ar taisyklių nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia.

Beveik kiekvieną dieną vežami ne tik siuntiniai i anglija. Yra teikiama ir keleivių vežimo paslauga Lietuva Londonas arba UK LT, kitaip anglija Lietuva. Dažniausiai vykstama patogiais naujais mikroautobusais maršrutu Lietuva – Anglija – Lietuva. Vežėjai keleivius paima sutartoje vietoje ir pristato pageidaujamu adresu. Esant didesnėms žmonių grupėms, galimas susiderinti išvykimo laiką, daroma viskas, kad išvykstančiajam būtų patogu. Gali pasirodyti keista važiuoti labai ilgą kelią autobusu Lietuva Londonas, kai yra toks didelis avialinijų ir įvairiausių skrydžių pasirinkimas. Tačiau tikrai labai daug žmonių yra keliaujančių lėtesniu būdu. Pagrindinė iš priežasčių – kainų skirtumas. Dėl tokios situacijos daug kas pasiryžta keliauti autobusu anglija Lietuva. Kaina tikrai nėra labai didelė apie 130 svarų vienam žmogui. Dar vienas pliusas – is anglijos galima vežtis maždaug dvigubai daugiau bagažo nei lėktuvu. Vežėjai suteikia keleiviams malonių staigmenų – autobusuose buvo galima užsisakyti karšto maisto ir gėrimų. Kad ilgos kelionės UK LT valandos neprailgtų, rodomi filmai lietuvių rusų, anglų kalbomis. Ne tik lėktuvu galima patogiai nukeliauti labai ilgus atstumus, tačiau ir kitoks transportas nėra labai blogas būdas tai padaryti. Vasaros atostogų metu maršrutu Lietuva Londonas vyksta labai daug nepilnamečių asmenų. Dažniausiai jie vyksta aplankyti Anglijoje įsikūrusių savo tėvų, tetų, giminaičių. Atostogoms pasibaigus is anglijos jie parvyksta atgal. Didėjant pervežimo apimtims, vežėjai dirba 7 dienas per savaitę. Reikia nepamiršti, kad visi keleiviai autobusais vyksta saugiai, jie yra apdrausti Lietuvos draudimu.

Straipsnis parengtas užsakovo.

Posted

Comments

Įrašo “Nebrangus siuntų pervežimas iš Londono į Lietuvą” komentarų : 1

  1. siuntos uk avataras

    Džiugu, kad daugėja patikimų įmonių, užsiimančių tokia veikla. Manau, kad ateityje paklausa bus dar didesnė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *