Patikėkime svetainės baldų gamybą profesionalams

svetainės baldaiSvetainę galima drąsiai vadinti namų veidu. Vadinasi, tai ta namų aplinka, kurią mato visi – ir svečiai, ir namiškiai. Todėl savaime suprantama, kad kiekvienas namo ar buto šeimininkas trokšta, jog jo namų interjeru grožėtųsi ir liktų ilgam sužavėtas kiekvienas į namus užsukęs kviestas ir nekviestas svečias. Tuo pačiu, norisi, jog ši namų erdvė būtų praktiška ir funkcionali. Kaip sutalpinti visus šiuos lūkesčius į vieną namų interjero dalį – svetainės baldai? Galime pasiūlyti išeitį – individuali baldų gamyba.

Svetainės funkcijos

Ankstesniais laikais svetainė dažnuose namuose buvo naudojama išskirtinai svečiams priimti ir įvairias šventes rengti. Šiomis dienomis žmonės yra gerokai liberalesni ir lakstesni tiek tradicijoms, tiek įvairioms nerašytoms namų taisyklėms. Tad svetainėje paprastai ne tik svečiai šurmuliuoja, bet ir jaukiai vakaroja visa šeima.

Nedidelių svetainių šeimininkams tenka taupyti kiekvieną centimetrą, todėl viskas turi būti itin kruopščiai ir preciziškai apgalvota. Tokiu atveju į baldų prekybos centrą vargu ar verta eiti. Rinkitės individualių baldų gamintojus. Jie padės suderinti keletą funkcijų jūsų svetainėje ir dar paliks erdvės laisvai bėgioti tiek namuose gyvenantiems vaikams, tiek į svečius užklydusiems mažyliams. Kartu su baldų įmonėje dirbančiais interjero dizaino specialistais galėsite suprojektuoti atskiras zonas, kurios leis atskirti valgymo ir poilsio erdves. Tikriausiai Jums gali prireikti ir stalo valgymui, ir sofos, ir spintos. Dizaineriai teigia, jog egzistuoja niekada  nesenstanti svetainės baldų išdėstymo tendencija: sukuriamas centras, aplink kurį išdėstomi kiti baldai. Tokiu centru gali tapti bet kuris svetainės akcentas: televizorius, valgomasis stalas ar židinys.

Tačiau Jums visai nebūtina tvirtai laikytis įsikibus tradicinių projektų. Visuomet galima sukurti savo vizijose matomą svetainės interjerą. Tik profesionalų patirtis ir patarimai  gali padėti realiai tą viziją įgyvendinti. Pasidomėjus individualių baldų gamybos kompanijomis,  galima išskirti, jog įmonės MANO BALDITA baldai pasižymi savo gaminių stilių įvairove.

 

Svetainės baldų stilius

 

Bet kokiu atveju, svetainės baldų stilius turi atitikti Jūsų skonį ir poreikius. Juk namai Jūsų – vadinasi tik šeimininkas turi teisę spręsti, koks stilius vyraus jo namų svetainės interjere. Ilgą laiką buvo manoma, jog gero skonio ženklas – tai vieno stiliaus baldai tai pačiai namų erdvei. Tačiau vis dažniau pastebima tendencija derinti keletą baldų stilių vienoje patalpoje. Jeigu ketinate aiškiai zonuoti svetainę, tuomet keleto stilių derinimas išties yra įmanomas. Svetainė – tai ta namų vieta , kuri suteikia daugiausia galimybių pasireikšti fantazijai.

Jeigu mėgstate namuose turėti daug  šiuolaikinės technikos, tuomet tikriausiai Jums tiks baldai,  turintys daug stiklo ir plastiko elementų. Tuo tarpu, jei norite daugiau šilumos ir jaukumo, rinkitės baldus su audiniais, t.y. turinčius daugiau minkštųjų  baldų elementų. Klasikinis stilius tokiu atveju – idealus pasirinkimas. Jeigu esate gamtos mylėtojas, tuomet „natūralus“ stilius, kuriame vyrauja medis – idealus variantas.

Variantų, kaip papuošti savo svetainę yra begalė. Tik tereikia tinkamai išsirinkti. Todėl prakalbome apie individualių baldų gamybą, nes profesionalai gali pasiūlyti tokių idėjų, kurios Jums gal būt net į galvą niekuomet  nebūtų atėję.

 

 

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *