Sidabriniai auskarai – kaip išrinkti?

auskarai 

Ieškote dovanos antrai puse, draugei, sesei, mamai ar kitai moteriai? Turbūt nėra geresnės išeities už klasikinį variantą – sidabrinius auskarus. Jie kokybiški, tinka kiekvienai ir gali būti derinami prie skirtingų drabužių ar įvaizdžių. Problema viena – kaip išrinkti tinkamiausią variantą? Jei norite, kad jūsų dovana nedulkėtų aksesuarų dėžutėje, siūlome vadovautis keletu patarimų, kurie padės padovanoti auskarus pagal brangaus žmogaus skonį.

Būkite pastabesni

Turbūt svarbiausias dalykas, kurį turite padaryti, jei jus domina sidabriniai auskarai dovanai – atkreipti dėmesį, kokio tipo aksesuarus tas asmuo mėgsta. Jei anksčiau nepastebėdavote, galite tiesiog pasekti, ar jam labiau patinka minimalistinio dizaino auskarai, ar jis yra linkęs labiau išsiskirti. Yra žmonių, kurie vertina sentimentalius, dalykus, todėl jiems svarbu, kad papuošalas turėtų kažkokią reikšmę. Tuomet galima kažką graviruoti, naudoti akmenukus pagal zodiako ženklą, asmenybę ir pan. Taip pat pabandykite išsiaiškinti, ar šiam asmeniui patinka kaitalioti papuošalus, ar jis labiau linkęs prisirišti prie keleto. Pastaruoju atveju geriau dovanoti kasdienius, minimalistinius auskarus, kurie būtų labai panašūs į tuos, kuriuos jis jau nešioja dabar.

Įvertinkite veido formą

Dar vienas aspektas, pagal kurį galima patikrinti, kokio tipo sidabriniai auskarai tiks labiausiai – veido forma. Pavyzdžiui, ovalo formos veido savininkei tinka kone visų tipų auskarai ir galite būti drąsesni rinkdami tinkamiausią variantą. Jei dovanos ieškote trikampio veido formos moteriai, rinkite tokius auskarus, kurie sušvelnintų veido kontūrus. Tai gali būti maži apvalūs auskarai.

Turinčioms pailgą veidą derėtų dovanoti apvalius, stambius trikampio formos arba kvadrato formos auskarus. Kvadratiniam veidui rekomenduojami maži subtilūs auskariukai arba ilgi sidabriniai auskarai. Apvaliai veido formai tiks ilgi arba kvadrato ir trikampio formos auskarai. Venkite mažyčių, žiedo formos auskarų – jie dar labiau apvalina veidą.

Nenuvertinkite konsultantų

Pagalbos renkant auskarus dovanai galite tikėtis ir iš konsultantų. Jei užsuksite į patikimą parduotuvę, kur dirba profesionalai, jie padės pritaikyti geriausią variantą. Tik tam pasiruoškite iš anksto – galite paieškoti asmens, kuriam ketinate dovanoti auskarus, nuotraukų, kad pagal tai darbuotojai įvertintų veido formą, stilių ir tinkamiausią auskarų rūšį. Sidabro gaminiai – tikrai maloniai nustebins bet ką.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *