Skandinaviški lauko baldai aktualūs išlieka visus metus

Jei Jūsų interjeras pasižymi skandinaviško stiliaus detalėmis, tokiomis kaip dideli ir platūs langai, minimalizmas, daug baltos spalvos interjere ir eksterjere, nebijoma drąsesnių kontrastų, labai tikėtina, kad norėsite, jog Jūsų balkoną ar terasą puoštų skandinaviški lauko baldai. Tai – praktiškas, bet kartu ir pats optimaliausias pasirinkimas. Paprastos bei lengvos formos ir aiškios linijos yra išskritinis skandinaviškų baldų bruožas. Labai dažnai šio stiliaus baldus puošia medinės detalės arba jos vyrauja daiktuose. Daugelis, įėjęs į tokio stiliaus namus sušunka, kaip jauku ir gera, lyg savuose namuose. Vos pravėrus duris akimirksniu užplūsta jaukumas ir šiluma. Gal dėl šviesių spalvų paletės, daug natūralios šviesos bei aiškių linijų yra sukuriamas toks įvaizdis.

Tad jei norite jaukumo namų interjere, jį nesunkiai galite susikurti ir ekterjere arba balkone, terasoje. Tegul Jūsų pasirinkimas būna skandinaviški lauko baldai. Šiems eksterjero apstatymo daiktams būdinga paprasta furnitūra, simpatiški ir jaukūs raštai, nemažai medienos elementų. Jaukumas garantuotas. Galite baldus papuošti arba padaryti jaukesniais nupirkę papildomų lauko pagalvėlių. Sakoma, jog grožis slypi paprastume. Tad visi skandinaviški baldai paprasti ir gražus. Jie tikrai nepasižymės gremėzdiškumu, kurio šiais laikais taip vengiame. Nebus tokius baldus nei sunku transportuoti, nei iš vieno namo kiemo galo pernešti į kitą. Paprastumas ir lengvai sukuriamas jaukumas – skandinavams bus svarbiausi.

Skandinaviški lauko baldai yra neatsiejama vasaros pramogų ir poilsio savo namų kieme ar sode dalis. Nors vis dažniau mėgstame juos naudoti ne tik šiltuoju metų laiku. Jeigu baldus paliekame žiemoti lauke, tai galime ir bet kurį snieguotą žiemos rytą pasitikti saulę sėdėdami jaukiai įsisukę, kad ir su storiausiu paltu, į vilnonį pledą, pasitikti rytinę saulę arba rudens popietę ant lauko sofos skaityti mėgstamą knygą. Pasirinkti kokybiški skandinaviški lauko baldai užtikrins maksimalų komfortą. Jei yra pakankamai vietos visada rekomenduojama rinktis lauko sofas, ant kurių galėsite labai patogiai įsitaisyti ne tik patys, bet ir keli užsukę svečiai. Tad jeigu Jūsų namuose minimalizmas – rinkitės analogišką stilių ir lauko baldams. Svarbu, kad nauji lauko baldai derėtų prie jau esamų ar prie bendro lauko pavėsinės, terasos stiliaus.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *