Stilingos bei patogios mokyklinės kuprinės

Suaugusieji daug dėmesio skiria savo išvaizdai – aprangai, plaukams, barzdai, aksesuarams. Šiais išorės elementais norima sukurti savitą stilių, atskleisti charakterio unikalumą, išsiskirti, pranešti aplinkiniams apie aukštą statusą. Suaugusieji kartais pamiršta, jog jų vaikai lygiai taip pat trokšta išsiskirti iš minios bei atskleisti savo unikalumą per drabužius, mokyklines kuprines, šukuosenas ir kitas detales.

Jeigu tėvai nori padėti savo vaikams jaustis gerai, turėtų ne patys išrinkti mokyklines prekes, bet pirmiausia pasitarti su mažyliu, paklausti ar jam patinka vienas ar kitas daiktas. Svarbus atributas yra mokyklinės kuprinės. Jos tikrai būna pastebėtos visos klasės draugų, todėl skirkite pakankamai dėmesio šios prekės paieškoms.

Mokyklinės kuprinės turėtų būti ir patogios, ir stilingos

Šis nuolat vaiką lydintis daiktas turėtų būti patogus nešioti ant nugaros, nespausti pečių, todėl atkreipkite dėmesį į dirželius. Storesni ir reguliuojami dirželiai mažiau verš pečius, leis sureguliuoti ilgį pagal vaiko ūgį.

Mokyklinėse kuprinėse tenka sutalpinti daug skirtingos rūšies daiktų – knygas ir sąsiuvinius, rašiklius ir pieštukus, dažus, braižymo priemones. Vaikas patogiai susidės viską į kuprinę, jeigu bus bent du dideli skyriai, vienas sąsiuviniams, kitas – knygoms, taip pat keli mažesni skyreliai, penalui, nosinei, piniginei ir kitiems smulkiems daiktams. Skyrių gausa ypač aktuali pradinių klasių mokiniams.

Patogumas tik vienas iš svarbiausių kriterijų, ne mažiau svarbu ir daikto išvaizda. Mokyklines kuprines vaikai nešioja kiekvieną dieną, jas mato bendraamžiai, todėl vaikas bus laimingas turėdamas jam patinkančio stiliaus daiktą. Tarp pradinių klasių mergaičių populiarios spalvingos, gėlėtos, šviesios, blizgios, su vaizduojamais personažais kuprinės. Berniukai dažniau renkasi tamsesnių spalvų, su paveikslėliais, vaizduojančiais mašinas, kamuolį, filmų personažus ar įvairius užrašus.

Atkreipę dėmesį į mokyklinės kuprinės patogumą ir išvaizdą, dar sužinokite, ar ji gerai plaunasi, ar pasiūta iš kokybiškos medžiagos. Tegul jūsų vaikas didžiuojasi savo kuprine!

Aukščiau aprašytomis savybėmis pasižymi „Eurobiuras“ mokyklinės kuprinės, kurias galite rasti elektroninėje parduotuvėje eurobiuras.lt arba fizinėse parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *