Tvarkingas prieškambaris – jaukesni namai

prieskambarisPrieškambaris – namų erdvė, iš kurios išeinama ir į kurią grįžtama. Įdomi ir šio žodžio reikšmė. Atrodo, kad kalbama apie kažką, esantį prieš kambarius. Bet juk tai irgi kambarys, o ne laukas.

Galima gilintis į reikšmes ir prasmes, galima ir į baldų pasiūlymus pasižvalgyti. Mat patalpa, apie kurią čia rašome, neatsiejama nuo baldų. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog vietos ne kažin kiek, iš tikro reikia ne vieno daikto.

Tikras praktiškumo sinonimas – batų dėžės. Jeigu grįžę iš lauko batus sumestume, kur pakliūva, namie greitai pristigtų tvarkos. Ne paslaptis, kad batų padai būna ir itin murzini. Bene geriausias pavyzdys – darganotas ruduo. Tai yra puikus įrodymas, kaip reikia baldo, skirto būtent avalynei. O batų dėžių, beje, siūloma visokių. Mažesnių ir didesnių, atvirų ir uždarų…

Batų dėžė – vos vienas pavyzdys. Ne mažiau svarbu (o gal netgi svarbiau) – kur sukabinti paltus, striukes. Tai aktualu ir dėl savęs, ir dėl svečių. Juk nenumesi drabužių ant grindų. Variantai? Kabykla arba spinta. Tuomet kiekviena striukė, kiekvienas paltas – ten, kur ir turi būti. Ir tvarkingai.

Minėtinas ir veidrodis. Prieš išeinant iš namų norisi apsižiūrėti, ar viskas gerai. Ar nesusivėliau? Ar šis švarkas dailiai atrodo prie šitų kelnių? Jei turite nemažą veidroį, tampa lengviau susiderinti aprangą ir šiaip užtikrinčiau, nes žinote, jog tas aprangos derinys – geras.

Nepamirškite ir spintelės ar komodos. Pirštinės, raktai ir kiti iš pažiūros smulkūs, bet iš tiesų itin svarbūs daiktai yra verti turėti savo vietą. Taip nepamesite, žinosite, kur pasidėjote. O jeigu raktai būtų padedami vis į kitą vietą, tai tikėtina, jog kokį kartą imtų ir pasimestų.

Spintos, batų dėžės ir kiti reikalingi baldai prieinami internetu. Šiuo tikslu verta pasidairyti „Baldų salėje“, kurią rasite štai čia: https://www.baldusale.lt/prieskambaris. Žinote, ką išsiaiškinome? Ogi tai, kad tvarkingas prieškambaris su gražiais ir praktiškais baldais – jaukesni namai. Taip pat išsiaiškinome, kad visa tai – nebūtinai brangiai. O kai pagalvoji, kiek patogumo vienas ar kitas daiktas suteikia, kaina pasirodo dar labiau pagrįsta.

Akcentuotina, kad su puikiais baldais prieškambaris yra ne tik patogus, bet ir jaukus. O kartu ir visi namai įgauna daugiau jaukumo. Malonu ir patiems būti, į bičiulių į svečius pasikviesti.

O kai pridedame, kad tiek komodų, tiek kitų daiktų randama internete… Kai pridedame, kad ne tik randama, bet dar ir nebrangiai apsiperkama… Žodžiu, priimami dėmesio verti sprendimai, susiję tiek su komfortu, tiek su jaukumu. Susiję jie ir su estetika, nes gausu spintų ir kitų dalykų, už kuriuos reikėtų pagirti gamintojus.

Beje, primename žodžius iš straipsnio pradžios: Prieškambaris – namų erdvė, iš kurios išeinama ir į kurią grįžtama. Kai ta erdvė apstatyta pagal poreikius ir neprieštarauja norams, tai grįžti tikrai malonu.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *