Kepurės vaikams yra būtinos ir reikalingos visais metų laikais

Dar besilaukdama mama dažniausiai imasi krauti vaikui kraitelį. Vieni pirmųjų pirkinių iš aksesuarų srities būna kojinytės ir kepurės vaikams. Dalis mamų, kurios mėgsta rankdarbius imasi mezgimo ir tuo pasirūpina pačios (megzti rūbeliai kūdikiams gali tapti ir puikiu uždarbio šaltiniu), kitos prašo būsimų močiučių ar prosenelių pagalbos. Net suvirpa širdis pamačius tas mažytes mažytes kojinytes ar kepurėles. Megztos kepurės vaikams buvo, yra ir išlieka populiarios, nes jos yra būtinos kiekvienam mažyliui.

 

Kepurės vaikams išlieka reikalingos ne tik, kai einate į lauką. Ją būtina dėvėti visiems kūdikiams, net ir būnant namuose. Atrodo, kas čia tokio ir Jūsų kūdikiui tikrai nieko nenutiks, tačiau pasikliaukite daktarais ir pasiteiraukite jų, jeigu netikite informatyviais straipsniais internete. Pirmaisiais kūdikio gyvenimo mėnesiai vaikiškos kepurytės išlieka vienomis iš svarbiausių aprangos detalių. Šią taisyklę turi įsidėmėti visos būsimos bei esamos mamos.

Tam, kad būtų užtikrinta jauki ir šilta aplinka, vaikams ir yra reikalingos kepurės. Žieminės kepurės vaikams dar reikalingos ne tik dėl jaukumo, bet ir šilumos. Tik jos gali padėti išvengti peršalimo ligų. O šių nemalonumų nenori nei vienas tėvelis ar mama. Visada rinkitės ir pirkite tik natūralių siūlų megztas kepures, nes jos ne tik puikiai šildys, atrodys stilingai, bet taip pat bus ir sveikos dėvėti. Vaiko galvytė nešus ir natūraliai kvėpuos. Kūdikius auginantiems tėvams taip pat gali būti naujas ir dar negirdėtas faktas, kad esant neaukštai oro temperatūrai, mažas žmogutis gali greitai sušalti, kadangi daugiau nei pusė kūno šilumos yra netenkama būtent per galvos odą. Tad galvos apdangalai yra reikalingi tiek berniukams, tiek kepurės mergaitėms yra būtinos.

Jeigu žiemos metu kepurės vaikams yra reikalingos, kad jie nesušaltų, tai atėjus vasarai, jas, tik, žinoma, žymiai plonesnes, taip pat yra būtina dėvėti. Toks galvos apdangalas apsaugo mažylį nuo saulės spindulių. Maži vaikai dažniausiai turi nedaug plaukų, todėl tiesioginiai saulės spinduliai gali lemti galvos odos nudegimą. Kaip žiemą peršalimo, taip vasarą nudegimų tikrai nenori jokie tėveliai.

Kartais tėvams būna didelis galvos skausmas uždėti vaikui kepurę, tačiau tai darykite kartu ir problemų neliks. T.y. nupirkite ne tik vaikui smagią kepurę, bet nevenkite galvos apdangalų ir patys. Matydami Jus su kepure vaikas ir pats nedvejodamas užsidės arba leis uždėti kepurę ir jam.

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *